Eco Dowel, SIA

Eco Dowel, SIA

Miera 30, Salaspils, Salaspils nov. LV-2169
+371 20030133 +371 20030133 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

SIA Eco Dowel piedāvā progresīvus risinājumus privātmāju un vasarnīcu īpašniekiem. Mūsu pakalpojumu klāsts veidojas, sākot ar dažāda veida koka konstrukciju izgatavošanu (siltumnīcas, lapenes, siltinātas dārza mājas, koka vasarnīcas) līdz ūdensvada un kanalizācijas sistēmu pieslēgšanai.

Mēs piedāvājam uzstādīt jūsu zemes gabalā elegantu dārza mājiņu ar ļoti patīkamu dizainu un interjeru. Mūsu piedāvātās dārza mājiņas ir pieejamas dažādos izmēros un krāsās, lai pēc iespējas precīzāk piepildītu jūsu vēlmes. Dārza mājiņu mūsu speciālisti piegādās un uzstādīs divu vai trīs dienu laikā!

Veicam arī ārējo kanalizācijas tīklu un ūdensvada pieslēguma izbūvi pie centrālajiem pilsētas tīkliem. Būvniecības darbos ietilpst kanalizācijas pārbūve, ierīkošana un pilna izbūve, ūdensvada rakšana un montāža, kā arī citi saistītie darbi.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 20030133
E-pasts info@ecodowel.lv
Mājaslapa https://www.timbermasters.lv/
Mājaslapa https://www.ecodowel.lv/
Reģistrācijas numurs 40203255804

Atslēgvārdi

Dārza mājas, koka dārza mājas, koka vasarnīcas, siltinātas dārza mājiņas, siltumnīcas, koka siltumnīcas, plēves siltumnīcas, kanalizācijas izbūve, bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, lapene, dārza moduļu mājas, siltinātas dārza mājas, kanalizācija privātmājām, notekūdens bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, bio attīrīšanas iekārtas, bio kanalizācija, ūdensvada izbūve, projektēšana, kanalizācijas projektēšana. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija