JUNKORS FILTRI, SIA, Eirofiltri

JUNKORS FILTRI, SIA, Eirofiltri

Filtri💎kārtridži pieejama veikalos💯 tīrs ūdens👌
Vestienas 2, Rīga LV-1035
+371 67377602 +371 67377602 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

Ūdens filtri, kas ražoti ar preču zīmi JUNKORS FILTRI, ir SIA “Eirofiltri” produkcija. Jau vairāk nekā 20 gadus šie filtri tiek ražoti Latvijā. Mūsu ūdens filtri ir pārbaudīti Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā.

Ūdens filtri ir ekonomisks un dabai draudzīgs risinājums ūdens attīrīšanas jomā, to efekts - nenoliedzams, un uzstādīšana - vienkārša. No piemaisījumiem attīrītais ūdens sniegs pozitīvus ieguvumus ne tikai Tavai veselībai, bet pasaudzēs no priekšlaicīgas novecošanās arī sadzīves tehniku, kuras darbību var ietekmēt kaļķains vai rūsains ūdens.

JUNKURS ŪDENS FILTRUS iespējams pasūtīt mūsu mājaslapā vai iegādāties pie kāda no mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā. Sazinies ar mums un mūsu konsultanti labprāt ieteiks Tavām vajadzībām vispiemērotākos risinājumus.

Kontaktinformācija

Tālrunis +371 67377602
Mobilais tālrunis +371 29456006
Mājaslapa https://www.junkorsfiltri.lv
E-pasts info@junkorsfiltri.lv
Reģistrācijas numurs 40103360994

Atslēgvārdi

Filtri dzeramajam ūdenim. Mehāniskie ūdens filtri, kombinētie ūdens filtri.Ķīmiskie ūdens filtri, Eirofiltri, Junkers filtri, (Junkors filtri) ūdens attīrīšana. Ūdens mīkstināšana. Filtri atdzelžošanai. Kombinētais ūdens filtrs ar kvarca smiltīm „Balts Extra”, Akvedukts. Mehāniskais elements + aktīvā ogle, sudrabs, jonīta sveķi, polifosfāta sāļi. Universāls ūdens filtrs dzeramajam ūdenim. Filtrs dzelžainam ūdenim, kārtridži, kaļķainam, kaļķains ūdens, ūdensapgāde, santehnikas. Ražošana, tirdzniecība, vairumtirdzniecība. Latvijā ražoti ūdens filtri. filtri dzeramajam ūdenim. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija

Preču zīmes

Eirofiltri