Europanels, SIA, Sendvičpaneļi un angāri

Europanels, SIA, Sendvičpaneļi un angāri

Lilijas 3a-4, Rīga, LV-1007
+371 20265959 +371 20265959 Mājaslapa Mājaslapa

Par mums

SIA "Europanels" ir viens no pamatuzņēmumiem Latvijas tirgū, kuru darbība ir saistīta ar visu veidu sendvičtipa paneļu un to izstrādājumu ražošanu, tirdzniecību un montāžu, kā arī gatavo siltinātu angāru no sendvičpaneļiem pārdošanu ar vai bez montāžas. Produkti no "Europanels" piedāvājuma tika atzīti profesionālā vidē, par ko liecina Eiropas lielāko gadatirgu Zelta Medaļas: Starptautiskā būvniecības un celtniecības izstāde BUDMA Poznaņā un Lauksaimniecības tehnikas starptautiskais gadatirgus AGROTECH Kielcē.

JAUNUMS. SIA "Europanels" piedāvā kompaktas sendvičpaneļu pārvietojamās mājas. To izmērs ir 35m2. Pārvietojamās mājas var iegādāties gan gatavas (standarta), gan pēc pasūtījuma, pielāgotu klienta vajadzībām. Pārvietojamās sendvičpaneļu mājas var izmantot dzīvošanai, vasarnīcai, kā tirdzniecības vietu vai biroju.

Angāri

Viens no SIA "Europanels" pamatvirzieniem ir siltinātu angāru no sendvičpaneļiem tirdzniecība. Mēs piedāvājam iegādāties angāru ar gatavo būvniecības projektu (AR un MK daļas) par fiksētām cenām. Mūsu uzņēmums var sakomplektēt visu nepieciešamo materiālu patstāvīgai montāžai klienta pašu spēkiem vai piedāvāt angāra komplektāciju un mūsu montāžu "zem atslēgas". Nepieciešamības gadījumā mūsu pieredzējis arhitekts izstrādās individuālu projektu klienta konkrētām vajadzībām.
Angāra karkass tiek izgatavots no karsti cinkotām metāla caurulēm, kas balstās uz betona pēdām. Jumta un sienu siltināšanai tiek izmantoti PIR sendvičpaneļi 100mm biezumā, kas ļauj būt pārliecinātam par angāra siltumizturību un konstrukcijas stingrumu, jo tiek aprēķinātas sniega un vēja slodzes. Katram piegādātajam angāram līdzi tiek sniegts tehniskais projekts.

Moduļu konstrukcijas

Euromodule.eu ir kompānijas "Europanels", viena no vadošajiem Eiropas sendvičtipa paneļu ražotājiem, specializēta nodaļa. Daudzu gadu pieredzē darbā ar šo materiālu mūsu kompānija ir ieguvusi nepieciešamās zināšanas un prasmes visa veida sarežģītības objektu no sendvičtipa paneļiem būvēšanai. Ātri uzstādāmo moduļu konstrukciju no sendvičpaneļiem izskats ir ļoti moderns un interesants. Moduļu konstrukcijas, kas tiek izgatavotas no sendvičtipa paneļiem, ir praktiski bez-alternatīvs risinājums daudzās sfērās, kurās ir nepieciešama paaugstināta ugunsdrošība, laba siltuma vadītspēja, mehāniskā izturība, izturība pret agresīvas vides iedarbību. Šodien pēc šīs tehnoloģijas tiek būvēti dažādu mērķu objekti. Euromodule.eu izstrādājumi tiek ražoti Latvijā un realizēti ne tikai Baltijā, bet arī Skandināvijas valstīs un Somijā. Euromodule.eu ir vienīgais specializētais uzņēmums Latvijā, kas veic sendvičtipa paneļu rūpniecisko moduļu konstrukciju projektēšanu un izgatavošanu.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 20265959
Mobilais tālrunis +371 26665747
E-pasts info@europanels.lv
E-pasts europanels@inbox.lv
Mājaslapa https://www.europanels.pl/lv/
Mājaslapa http://www.euromodule.eu
Mājaslapa http://www.exsobalt.lv
Mājaslapa http://www.sendvicpaneli.lv

Darba laiks

  • Pirmdiena 9:00-17:00
  • Otrdiena 9:00-17:00
  • Trešdiena 9:00-17:00
  • Ceturtdiena 9:00-17:00
  • Piektdiena 9:00-17:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Angārs, Angāri, Siltināti angāri, Angāri no sendvičpaneļiem, Angāri ar projektu, Sendvič angāri, sendvič angāru ražošana un tirdzniecība, Sendvičpaneļu montāža, paneļi, sendvičpaneļi, sendvičpaneļu moduļi, moduļi no sendvičpaneļiem, sendvič, sendvič panelis, industriālie moduļi, moduļu konstrukcijas, industriālas moduļu konstrukcijas, skārda izstrādājumi, panelis. Sendvič tipa paneļi. Saldētavas, aukstuma kameras. Jumta profili, trapecveida profili, U-profili, L-profili, Z-profili, Aukstuma un saldēšanas kameras, kameru durvis. Siltumizolācijas paneļi. Europanels, europanels.lv. Jumts, jumti, jumta segumi, segums, poliuretāna jumta segumi, siltinātais bitumena jumts, Sienas, starpsienas, starpsienu uzbūve. Therma Bitum, jumtu restaurācija, jumtu renovācija, būvmateriāli, siltumizolācijas materiāli, jumtu siltumizolācijas, akustiskie paneļi, skaņas izolācijas paneļi, kompaktas sendviču mājiņas, pārvietojama sendvičpaneļu māja, pārvietojamas mājas, pārvietojama tirdzniecības vieta, pārvietojama vasarnīca, pārvietojams birojs. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija