EXTRA saimnieks, SIA, Nekustamā īpašuma apkalpošana, pārvaldīšana

EXTRA saimnieks, SIA, Nekustamā īpašuma apkalpošana, pārvaldīšana

Sēļu 10, Mārupe, Mārupes nov. LV-2167
+371 25664488 +371 25664488 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

Par mums

Sakopta apkārtējā vide ir gādīga saimnieka rūpes ne vien par savu īpašumu ilgtermiņā, bet arī par harmoniskas vides radīšanu sev un apkārtējiem!

 

"EXTRA SAIMNIEKS" rūpējas par apkārtējās vides sakārtotību iespējami efektīvā un videi draudzīgā veidā klientu īpašumos visā Latvijā, sākot no teritorijas ikdienas uzkopšanas līdz tādiem sezonāliem darbiem kā teritoriju apzaļumošana, zāles pļaušana, rudens lapu savākšana, sniega tīrīšana un teritoriju kaisīšana ar pretslīdes materiāliem.

 

Nodrosinājums:  speciālā traktortehnika, auto transports, traktori, mini traktori, raideri, profesionālie tīrīšanas līdzekļi un aprīkojums.

 

Galvenie pakalpojumi:

  Nekustamā īpašuma, pārvaldīšana - personīgais pārvaldnieks. Dzīvojamo māju  ēku apkalpošana, uzturēšana, sakopšana. Telpu, teritoriju ikdienas uzkopšana, mazgāšanas darbi. Inženiertehniskais serviss un remontdarbi. Ikdienas uzkopšanas darbi, Zāles pļaušana, Lapu savākšana, Apzaļumošana un labiekārtošana, Jumtu, notekreņu tīrīšana, Logu un fasādes mazgāšana, Teritoriju, apbūves gabalu, ēku teritorijas sakopšana, Būvlaukumu zemes darbi, pēc remonta uzkopšana, Sniega tīrīšana un izvešana, Santehniķis, elektriķis 24/7, santehniķa pakalpojumi, elektriķa pakalpojumi, Avārijas dienests 24/7, Dezinfekcija, Energoefektivitātes risinājumi, ieteikumi.
 •  
 • Kontaktinformācija

  Mobilais tālrunis +371 25664488
  E-pasts info@extrasaimnieks.lv
  Mājaslapa https://www.extrasaimnieks.lv/
  Reģistrācijas numurs 40203323161

  Atslēgvārdi

  Apsaimniekošana. Nekustamā īpašuma apsaimniekošana, pārvaldīšana, uzturēšana (komercobjekti, industriālie parki, daudzdzīvokļu nami, mājas, dzīvojamās ēkas). Pārvaldnieks, pārvaldnieki. Inženiertehniskais atbalsts. Telpu, teritoriju ikdienas uzkopšana, mazgāšanas darbi, tīrīšana. Kāpņu telpu ikdienas uzkopšana, Logu un fasāžu mazgāšana. Telpu ģenerālā tīrīšana. Apkārtnes, teritorijas labiekārtošana, uzturēšana, sakārtošana. Iekšējo, ārējo komunikāciju uzturēšana, inženiertehniskais aprīkojums, inženiertehniskais serviss un remontdarbi, apkures, ventilācijas sistēmas, kanalizācija, ūdensapgāde, elektriķis, santehniķis, avārijas dienests 24/7, atkritumu izvešana, avārijas dienests, santehniķa pakalpojumi, elektriķa pakalpojumi, ugunsdzēsības sistēmas. Sniega tīrīšana, izvešana. Pretslīdes (smilts, sāls) materiālu kaisīšana.  Zāles pļaušana, rudens lapu savākšana, ceļmalu un grāvju pļaušana, ietvju un celiņu tīrīšana. Teritoriju birstēšana. Apzaļumošana un labiekārtošana. Augu kopšana. Jumtu, notekreņu tīrīšana. Jumtu tīrīšana no sniega, logu un fasādes mazgāšana, teritoriju, apbūves gabalu, ēku teritorijas sakopšana, būvlaukumu zemes darbi, pēc būvniecības uzkopšana. Dezinfekcija. Energoefektivitātes risinājumi, ieteikumi. ...vairāk

  Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā