Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija

Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija

Vietalvas 5-12, Rīga, LV-1009
29180647 29180647 Mājaslapa Mājaslapa

Par mums

"Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācija” (LASUA) ir sabiedriska organizācija, kas dibināta 1996. gada aprīlī un darbojas uz statūtu pamata. Asociācijā šobrīd ir vairāk nekā 50 biedri, kas kopumā aizņem gandrīz 90% no kopējā Latvijas tirgus apjoma Mūsu biedri ir profesionāli uzņēmumi, kas nodarbojas ar sadzīves un bīstamo atkritumu apsaimniekošanu, savākšanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārkraušanu, pārstrādi, apglabāšanu un rūpniecisko atkritumu izvešanu, kā arī sniedz virkni citus komunālos pakalpojumus. 

Misija

LASUA misija ir pārstāvēt savu biedru ekonomiskās, sociālās un profesionālās intereses, sekmējot sociāli atbildīgu atkritumu saimniecības uzņēmumu kompleksu attīstību Latvijā. Mēs aktīvi aizstāvam savu biedru intereses un esam vienīgā profesionālā organizācija, kas pārstāv atkritumu apsaimniekošanas nozari attiecībās ar valsts institūcijām. 

Mēs esam nopietna profesionāla organizācija un ar mums rēķinās

Lai īstenotu savas darbības mērķus, mēs aktīvi strādājam vairākās profesionālās un ar mūsu biedru darbu saistītās organizācijās.
LASUA ir Latvijas Darba Devēju konfederācijas biedrs un piedalās arī Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu amatniecības padomē, Vides konsultatīvajā padomē, Vides aizsardzības fonda konsultatīvajā padomē, kā arī Latvijas zaļās jostas valdē. LASUA ir rezultatīva sadarbība arī ar Latvijas iepakojuma asociāciju un Latvijas Pašvaldību savienību, kā arī ar citām ar atkritumu saimniecību saistītām organizācijām. 

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +37129180647
E-pasts lasua@inbox.lv
LASUA izpilddirekcijas vadītājs
Armands Nikolajevs
Mājaslapa http://www.lasua.lv
Reģistrācijas numurs 40008013925

Atslēgvārdi

Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija, (LASUA) pārstāv 50 biedru ekonomiskās, sociālās intereses. LASUA ir profesionāla organizācija, kas pārstāv Latvijas atkritumu apsaimniekošanas nozari attiecībās ar valsts institūcijām. Sertifikācija. Atzinumi, atzinumu apsaimniekošanas uzņēmums. Nozares uzņēmums. Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu tehniskais kompetences atzinumi Latvijas Republikas teritorijā. Tehniskās kompetences atzinumi. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija