LORDS by Birma PETS, suņu un kaķu frizētava

LORDS by Birma PETS, suņu un kaķu frizētava

Ilūkstes 109, Rīga, LV-1082
+371 22310652 +371 22310652 Mājaslapa Mājaslapa

Gaidām visus pūkainos četrkājainos draugus mūsu skaistuma un veselības studijā mājdzīvniekiem!

Sniedzam profesionālus skaistumkopšanas pakalpojumus un higiēnas procedūras visiem mājas mīluļiem, sākot no nagu griešanas līdz pilnai kopšanas procedūrai. Mājdzīvnieku ādas un apmatojuma kopšanai izmantojam tikai profesionālo kosmētiku (Groomer`s Goop, Iv San Bernard, Hydra Professional u.c.).

Ikvienam klientam ir iespēja apmeklēt arī tādu papildus procedūru kā hidromasāža ar ozonu. Šāda veida SPA procedūras atslābina muskuļus, samazina tonusu, neitralizē sēnītes un baktērijas, kā arī palīdz cīnīties ar ādas slimībām un alopēciju un normalizē hormonālo fonu.

Mūsu meistari parūpēsies par tava mīluļa skaistumu un labsajūtu, kamēr tu pildi savas ikdienas pienākumus. Esam vairāku pasaulē pazīstamo zoopreču ražotāju zīmolu izplatītāji Latvijā, līdz ar to mūsu salonā un arī mūsu e-veikalā var iegādāties augstākās kvalitātes sauso barību, konservus suņiem un kaķiem, kā arī profesionālo kosmētiku, ķemmes un citus aksesuārus apmatojuma kopšanai, instrumentus nagu griešanai, gruminga galdus, vannas un citu profesionālo aprīkojumu grumeriem un suņu un kaķu frizētavām.

Pakalpojumi suņiem:

  • higiēnas procedūras,
  • mazgāšana un žāvēšana,
  • frizēšana un trimmēšana,
  • pinku izķemmēšana. 

Pakalpojumi kaķiem:

  • higiēnas procedūras,
  • mazgāšana un žāvēšana,
  • korpusa dzīšana bez narkozes,
  • pinku izķemmēšana,
  • izstāžu grumings.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 22310652
E-pasts info@birma.lv
Mājaslapa https://www.birma.lv/dog-and-cat-grooming/sunu--ka...
Reģistrācijas numurs 40103985298

Atslēgvārdi

Dzīvnieku barība, Suņu frizētavas, kaķu frizētava, suņu apģērbi, Lolojumdzīvnieku kopšana, Mājdzīvnieku skaistumkopšanas speciālists, Gruminga skola, gruminga salons BIRMA pets, Suņu frizēšana, kaķu frizēšana, profesionālā suņu un kaķu kosmētika, premium klases barība, suņiem un kaķiem, sausā barība, konservi, kopšanas līdzekļi, dzīvnieku guļvietas, pārnēsājamās somas, aksesuāri grūmingam, gruming, suņu, kaķu aksesuāri, salons-frizētava dzīvniekiem, suņu, kaķu sagatavošana izstādēm, profesionāla kosmētika, preces dzīvniekiem, barība, Šampūni suņiem, Kondicionieri suņiem, Suņu un kaķu frizūras, Bezgraudu sausā barība (Holistiskā), Marp, Pure Paws, 1All Systems, GROOMERS GOOP, lv San Bernard, Ladybel ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija