Par uzņēmumu

Uzņēmums SIA "Metala Grafika" piedāvā pilnu pulverkrāsošanas pakalpojumu klāstu metāla izstrādājumiem (alumīnijs, melnais metāls, cinkoti izstrādājumi, kastes, durvis utt.). Mūsu uzņēmumam ir visi nepieciešamie resursi kvalitatīvai, ātrai un lētai jūsu produktu pulverkrāsošanai. Mūsu speciālistu rīcībā ir pulverkrāsošanas cehs, kas aprīkots ar specializētu aprīkojumu no vadošajiem Eiropas uzņēmumiem WAGNER, GRAFIKS un GEMA. Veicot darbu, varam garantēt visu nepieciešamo standartu un tehnoloģiju ievērošanu.

Aprīkojums

Izmantotais aprīkojums ļauj strādāt ar visām tirgū pieejamajām jebkura veida un krāsas pulverkrāsām, ieskaitot specializētas iespējas ar dažādiem dekoratīviem efektiem (metāla, muarē, āmura efekts, laka ar sudraba un zelta dzirksti utt.). Mēs izmantojam pulverkrāsas no labākajiem ražotājiem - Teknos (Somija), AkzoNobel (Turcija), Neokem (Grieķija), Jotun (Norvēģija), Axalat (ASV). Fasādes konstrukciju krāsošanai izmantojam augstas kvalitātes arhitektoniskas pulverkrāsas uz poliestera sveķu bāzes, kurām ir lieliska noturība pret laikapstākļiem.

Katalogā RAL CLASSIC šobrīd ir 213 krāsas, tostarp 15 perlamutra, 5 luminiscējošās un 2 dzelzs.

Profesionāla komanda

Uzņēmumam ir sava ražotne un profesionāļu komanda metālu polimēru pārklāšanas un metālapstrādes jomā. Esam sevi pierādījuši kā atbildīgu un uzticamu partneri metāla izstrādājumu, kā arī būvmateriālu, žogu un mēbeļu furnitūras pulverkrāsošanā. Pateicoties mūsu pašu ražotajai produkcijai, bagātīgajai pieredzei polimēru pārklāšanā un modernām polimēru krāsošanas iekārtām, spējam uzklāt uzticamu pārklājumu, ņemot vērā visas pasūtītāja vēlmes. Uzņēmuma kvalificētais personāls ļauj kvalitatīvi un pēc iespējas īsākā laikā izpildīt pasūtījumus.

Kontaktinformācija

Pulverkrāsošana Rīgā +371 22727807
E-pasts info@metalagrafika.lv
Mājaslapa https://metalagrafika.lv/
Reģistrācijas numurs 51503087371

Darba laiks

  • Pirmdiena 9:00-17:00
  • Otrdiena 9:00-17:00
  • Trešdiena 9:00-17:00
  • Ceturtdiena 9:00-17:00
  • Piektdiena 9:00-17:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Pulverkrāsošana Rīgā, Pulverkrāsošana Latvijā, Metāla polimēru pārklājums, Durvju pulverkrāsojums, Auto disku polimēra pārklājums, Smilšu strūkla, Smilšstrūkla, Skrošu strūkla, Metāla krāsošana, Metālizstrādājumu krāsošana, Strūklošana, Virsmu pretkorozijas apstrāde, aizsardzība, abrazīvā tīrīšana, Detaļu atjaunošana ar smilšu strūklu, Disku atjaunošana, disku krāsošana, alumīnija profīlu krāsošana, margas, vārtu pulverkrāsošana, žogi, kāpnes, elektrības stabi, gaismas stabi, tiltu konstrukcijas, trubas, caurules, metāla burti, ventilācijas, biroja mēbeles, reklāmas veikalu stendi, metāla paneļi interjera dizaina elementi, rokturi, metāla margas, detaļu krāsošana velosipēdu rāmju, velo un moto detaļu, moto rāmju, metāla durvju, disku krāsošana skrošu strūklas apstrāde, Rūpnieciskā mēroga ražošanas līnija, Caurspīdīga apjoma atlaižu sistēma, Pilns krāsošanas cikls vienas dienas laikā, Ērta piekļuve teritorijai, piegāde. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā