printeru-kartridzi.lv, internetveikals

printeru-kartridzi.lv, internetveikals

Riepnieku 6-2.st., Rīga, LV-1050
+371 29510515 +371 29510515 Mājaslapa Mājaslapa

Printeru Kārtridži - Kārtridžu E-veikals

Printeru Kārtridži - Kārtridžu E-veikals ir specializēts kārtridžu piegādātājs Latvijā, kas apvienojis darbiniekus ar vairāk nekā 18 gadu pieredzi printeru un drukas iekārtu, kā arī citas biroju tehnikas apkalpošanā. Printeru kārtridži piedāvā kārtridžus tādu zīmolu printeriem kā: Canon, Epson, HP - Hewlett Packard, Konica Minolta, Samsung, Dell u.c.

Pastāvīgiem klientiem labākā cena

Veicot patstāvīgus pasūtījumus mūsu interneta veikalā, mēs Jums izveidosim īpašu atlaižu programmu un sniegsim labāko cenu printeru kārtridžiem.

Kā pasūtīt printeru kārtridžus?

 Mums ir ļoti svarīgi mūsu klienti, tāpēc esam parūpējušies par dažādiem piegādes veidiem. Rīgā un Rīgas rajonā ir pieejama arī "Super ātrā kārtridžu piegāde". Kā tā izpaužas? Pirms pasūtījuma veikšanas zvaniet mums un sakiet, ka jāpiegādā kārtridži tuvāko stundu laikā, un mēs to paveiksim. Tā kā Printeru Kārtridži - Kārtridžu E-veikals ir nodrošinājis dažādus piegādes veidus, tad kārtridžu piegāde ir pieejama visā Latvijā.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 29510515
E-pasts info@printeru-kartridzi.lv
Mājaslapa https://printeru-kartridzi.lv/lv/
Reģistrācijas numurs 40103914045

Atslēgvārdi

Printeru kārtridži, printeru kārtridži tirdzniecība, kārtridžu e-veikals, Internetveikals kārtridži, lāzera printeru kārtridži, tintes printeru kārtridži, kārtridži lāzerprinterim, tintes kārtridži, Brother, CANON, DELL, Epson, HP, KONICA MINOLTA, Kyocera Mita, Samsung Brandi printeriem, kuriem piegādājam kārtridžus: Brother, CANON, DELL, Epson, HP, KONICA MINOLTA, Kyocera Mita, Samsung, Internetveikals, e-komercija, pasūtīt internetā. ātra printeru kārtridžu piegāde. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā