RTTranslations OU, Latvijas filiāle RT TULKOJUMI

RTTranslations OU, Latvijas filiāle RT TULKOJUMI

Dzirnavu 73, Rīga LV-1011
67282227 67282227 Mājaslapa Mājaslapa

Tulkošanas birojs | Tulkošanas pakalpojumi | RT Tulkojumi

Tulkošanas birojs RT Tulkojumi sniedz dažāda veida tulkošanas pakalpojumus: dokumenta tulkošana ar biroja apliecinājumu, notariāli apstiprinātitulkojumi.

Kā arī piedāvājam dokumentu legalizāciju ar Apostille u.c. tulkošanas pakalpojumus.

Tulkošanas birojs, kurā profesionālie valodu speciālisti veic jebkuratemata un formāta tekstu tulkojumu jebkurā valodu kombinācijā. Garantējamkonfidencialitāti un norunāto termiņu ievērošanu. Tulkošanas biroja RTTulkojumi tulki strādā ar dažādu nozaru tekstiem bez papildus uzcenojuma,ievērojot mērķvalodas gramatikas un pareizrakstības likumus, terminoloģijasprecizitāti un specifisko valodas stilu, īstenojot klienta prasības unnorādījumus. Mūsu plašā tulkotāju un citu valodu speciālistu datu bāze, kāarī globālais sadarbības partneru tīkls nodrošina iespējas izveidot katramtulkošanas projektam atbilstošu un profesionālu komandu. Apjomā lielāku unsarežģītāku projektu gadījumā, izmantojam dažādas tulkošanas atmiņasprogrammas jeb CAT (Computer Aided Translations), kas būtiski uzlabotulkošanas ātrumu un terminoloģijas konsekvenci, kā arī ļauj klientam ietaupīt.

Kontaktinformācija

Tālrunis +37167282227
Mobilais tālrunis +37127757123
Mobilais tālrunis +37127757124
E-pasts info@rttulkojumi.lv
Mājaslapa https://rttulkojumi.lv/lv
Reģistrācijas numurs 40203153639

Darba laiks

  • Pirmdiena 9:00-18:00
  • Otrdiena 9:00-18:00
  • Trešdiena 9:00-18:00
  • Ceturtdiena 9:00-18:00
  • Piektdiena 9:00-18:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Mājas lapu tulkošana. Dokumentu legalizācija, Apostille. Dokumentu īstuma apliecināšana. Tekstu koriģēšana, gramatikas pārbaude, teksta korekciju, rediģēšanu un valodas stila uzlabošanu  Tulkojumi ar biroja apliecinājumu. Tulkošanas atmiņas programmas jeb CAT (Computer Aided Translations). Tulkojumu apliecina tulkošanas birojs ar tulka parakstu vai biroja zīmogu. Tulkošanas birojs RT Tulkojumi piedāvā dažādus mutiskās tulkošanas pakalpojumus, lietišķā tikšanās, seminārs, konference vai pasākums noritētu veiksmīgi ar visu dalībnieku iesaistīšanu, nodrošinām secīgo (konsekutīvo) un sinhrono tulkošanu. Tulkošanu pa tālruni vai Skype. Tulka pakalpojumi ārzemju braucienu laikā vai, sagaidot ārvalstu partneru delegāciju Latvijā. Filmu dublēšanu. Dokumentu, tekstu, juridisko tekstu, zvērināts tulks, tulkojumi ar notariālu apstiprinājumu, tehniskā tulkošana, Līgumu, dzimšanas, miršanas apliecības, diploma tulkošana. Steidzama tulkošana. Tulkojumi. Tulkošanas pakalpojumi. Tulkošanas birojs. Dokumentu tulkošana. Notariālie tulkojumi. Dokumentu tulkošana un notariāla apstiprināšana. Tulkošanas biroji. Mutiskie tulkojumi. Tulka pakalpojumi. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija