"Sanekss Metāls", SIA, metāllūžņu iepirkšana

Kontakti
Darba laiks
  • Pr. 8:00-17:00
  • Ot. 8:00-17:00
  • Tr. 8:00-17:00
  • Ce. 8:00-17:00
  • Pk. 8:00-17:00
  • Se. -
  • Sv. -
Saistītie uzņēmumi
Apraksts

Mūsu pamatdarbības veids ir krāsaino un melno metāllūžņu, videi kaitīgo metālu savākšana, apstrāde vai nosūtīšana pārstrādei. Otrreizējo izejvielu savākšanai un pārstrādei ir daudzveidīga un sociāla nozīme. Īpaši svarīga nozīme ir visu otrreizējo izejvielu savākšanai, pasargājot vidi no piesārņošanas, un šo izejvielu pārstrādei tautsaimnieciski derīgā produkcijā. SIA “Sanekss Metāls” ir metāllūžņu savākšanas noliktavas Rīgā un Jēkabpilī. 

Atslēgvārdi

Metāllūžņu savākšana. Metāllūžņu pieņemšana. Metāllūžņu iepirkšana. Akumulatoru uzpirkšana. Melnie metāllūžņi. Metāla konstrukciju demontāža. Metāllūžņi. Metāllūžņu nodošana. Krāsainie, melnie metāllūžņi. Pirkšana, uzpirkšana, utilizācija, demontāža, elektronikas, vara, misiņa, bronzas, alumīnija, nerūsējošā tērauda, nolietotu akumulatora, elektrodzinēja, elektromotoru, elektromotora, cinka, magnija, svina, ledusskapja kompresora, kompresoru, gabarīta, negabarīta, skārda, bundžas, čuguna, čuguns, iepirkšana. Nolietotas sadzīves tehnikas pieņemšana, nolietotu akumulatoru un elektrodzinēju, nodošana, izbraukšana pie klienta. Auto vadu uzpirkšana. Vara kabeļu uzpirkšana Rīgā. Vara iepirkuma cena. Vadu kabeļu iepirkšana. Varš, misiņš, bronza, alumīnijs, nerūsējošais tērauds, melnais metāls.

Ziņas

"Sanekss Metāls" – visu veidu metāllūžņi

Metāllūžņu iepirkšana ir viena daļa no visa svarīgā procesa, kā attīrīt vidi un pasargāt to no piesārņojuma. Otrreizējo izejvielu pārstrādei ir daudzveidīga un arī sociāla nozīme. Metāllūžņu iepirkšana tālāk noder par izejvielu citu izstrādājumu ražošanai.