security.lv, INDUSTRIĀLAIS ALPĪNISMS

security.lv, INDUSTRIĀLAIS ALPĪNISMS

Tomsona 39 k-1 - 14, Rīga, LV-1013
+371 22080822 +371 22080822

Par industriālo alpīnismu/ darbu augstumā

Industriālais alpīnisms ir specializēta darba metode, kas tiek izmantota augsto ēku, tiltu, torņu un citu būvju uzturēšanas un remonta darbos. Šīs metodes mērķis ir nodrošināt drošību un efektivitāti, veicot darbus augstumā, kur tradicionālās metodes ir ierobežotas vai neefektīvas. 
Industriālais alpīnisms ir ļoti prasīga prasme un pieredzi pieprasoša nozare, kurā nepieciešamas gan izturības, gan tehniskās zināšanas. Darbiniekiem, kas strādā šajā jomā, jābūt labi apmācītiem un jāievēro drošības standarti, jo viņu darbs notiek augstumā un var būt saistīts ar bīstamiem riskiem.

Kādas ir galvenās industriālā alpīnisma priekšrocības?

Industriālais alpīnisms ar savu darbības veidu spēj nodrošina ātru un optimālu darbu. Ir iespēja bez sastatnēm, paaugstinājumiem, speciālām mašīnām pārvietoties telpā, lai aizsniegtu nepieciešamās vietas. Industriālais alpīnisms nodrošina arī to, ka brigāde var strādāt grūti pieejamās vietās, kur celtniecības tehnika nevar piekļūt, jo traucē būvju elementi, celtnes, komunikācijas vai  arī pacēlāja izmantošana pasūtītājam ir par dārgu. Industriālais alpīnisms sniedz to, ka ļoti ātri, pēc neilgas sagatavošanās un darba zonas norobežošanas, var uzsākt darbu ar minimālu laika patēriņu un tāpēc ekonomiskāk. Bieži vien daļu darbu augstumā izpildīt ar citiem paņēmieniem nav iespējams vai arī ir nerentabli. Industriālais alpīnisms ir darbs īpašos apstākļos, kas prasa noteiktas prasmes un zināšanas.
Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 143 Darba aizsardzības prasības strādājot augstumā industriālais alpīnisms ir darbs iekārtā stāvoklī, kurā nodarbinātais par primāro drošības līdzekli, lai piekļūtu darba vietai, pozicionētu darba vietu vai nolaistos, izmanto virvi vai citus stiprinājumus, izveidojot fiksētu darba vietu augstumā.
Industriālais alpīnisms ir darbību kopums, kur dažādu saimniecisku darbu izpildei tiek izmantotas un pielāgotas alpīnisma un klinšu kāpšanas tehnika un speciālais inventārs (ekipējums) . Tas plaši tiek pielietots veicot dažādus būvniecības un montāžas darbus ēkas, augstceltnēs, torņos, tiltos u.c.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 22080822
E-pasts info@slv.lv
Reģistrācijas numurs 50103774881

Darba laiks

  • Pirmdiena 9:00-17:00
  • Otrdiena 9:00-17:00
  • Trešdiena 9:00-17:00
  • Ceturtdiena 9:00-17:00
  • Piektdiena 9:00-17:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Jumta tīrīšana no sniega, Jumta tīrīšana no ledus un lāstekām, Industriālais alpīnisms, Logu mazgāšana, Krasošanas darbi augstumā, Fasādes mazgāšana, Jumtas mazgāšana, Jumtas krasošana, Fasādes krasošana, Fasādes remonts, Tekņu uzstādīšana, Tekņu demontāža, Tekņu tīrīšana, Tekņu apsilde uzstādīšanā, Metāla konstrukcija montāža un demontāža, Visa veida montāžas un demontāžas darbi augstumā, Starppaneļu šuvju hermetizācija, Antenu un sensoru uzstādīšanā augstumā, Skursteņu remontdarbi un demontaža, Koku un zaru zāģēšana gruti sasniedzamas vietas, Iekārtu montāža un demontāža augstumā, Zibens aizsardzības ierīkošanas, Elevatoru un bunkuru tīrīšana, Jumtu un fasades apsekošana, Angaru un cehu iekšējo konstrukciju tīrīšana no putekļiem, Reklāmas baneru un plakātu uzstādīšana un izvietošana, Ēku bojājumu apsekošana augstuma, Ēku plaisu remonts, Notekcauruļu tīrīšana, restaurācija un remonts, Sniega barjeras uzstādīšana, Lokalais jumtu remonts, Jumtu tīrīšana no lapām, Darbs augstumā, Videokameras, IP kameras, analogās kameras, CCTV, DVR, video ieraksta iekārtas NVR, datu glabāšanas iekārtas NAS, datu nesēji, videonovērošanas uzstādīšana, instalācija, aizsargierīces, signalizācija, signalizācijas, ugunsdzēsības, ugunsaizsardzības, ugunsgrēka signalizācija, vājstrāvas tīkli, komplekts, serviss, apsardze, drošības sistēmas, zibens un pārsprieguma aizsardzība, privātmājā, birojā, ofisā, dzīvoklī, tāmes sastādīšana, biznesa klases, IP kameras, analogās, ugunsdrošās, dūmu detektori, ugunsdrošības, montāžas materiāli, kabeļi, vadi, vājstrāvas tīkli, konektori, LED, infrasarkanās gaismas prožektori, pārkošanas sistēmas, sadales skapji, sadalnes, piekļuves sistēmas, signalizācijas, signalizācijas uzstādīšana. Videokameru testēšana atbilstoši specifikācijai, HIKVIZION, DAHAU, Axis. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija