Zelta Rasa, Privātais bērnudārzs Ķekavā

Zelta Rasa, Privātais bērnudārzs Ķekavā

Zemes 2, Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123
29908840 29908840 Mājaslapa Mājaslapa

Privātais bērnudārzs "Zelta Rasa" Ķekavā

Šī ir vieta, kur izglītojamie ne tikai saņem pirmās nepieciešamās zināšanas un prasmes, bet arī mācās orientēties vērtību un kultūras pasaulē. Sadarbībā ar vecākiem kvalitatīvi sagatavot bērnu pamatizglītības apguvei. Paaugstinot pedagogu kompetences līmeni, pastāvēt kā izglītības iestādei ar augstu darba kvalitāti. Iegūstot vecāku uzticību mums tiek uzticēti ar jaunākie brāļi un māsas.

Attīstoša un droša vide

Ar attīstošas un drošas vides palīdzību- ne tikai plašām grupu telpām, bet arī ar daudzveidīgu rotaļlietu un mācību materiālu bāzi- atbilstoši katram vecumam, mēs radām pozitīvas un motivētas aktivitātes bērniem, lai katrs bērns justos labi un komfortabli pie mums.

Kontaktinformācija

Aļona +37129908840
E-pasts info@bdzeltarasa.lv
E-pasts bernudarzszr@inbox.lv
Mājaslapa http://bdzeltarasa.lv/
Elita +37120574472
Reģistrācijas numurs 40003742746

Atslēgvārdi

Bērnudārzs. Pirmsskolas izglītības iestāde. PPII. Zelta Rasa. Apmācības programma latviešu valodā. Studijas. Pulciņi. Nodarbības. Sports. Džiu-džitsu. Diennakts bērnudārzs. Bērnu centrs. Horeogrāfija. Dejas. Ritmika. Keramika. Latviska vide. Licencēta bērnudārzu pirmsskolas programma. Daudzveidīga ēdināšana uz vietas. Ir PVD atļauja. Svaigs gaiss. Iekārtots spēļu laukums "KSIL". Baktericidas lampas. Logopēds. Mācību materiāli. Skaistas spēļu mēbeles. "Mazais erudīts". Augstas kvalifikācijas speciālisti, pedagogi. Rīgas domes līdzfinansējums. Budžeta grupas bērnudārzā. Mārupes novada PPPII. Radoša vide. Droša vide. Integrēšanas iespējas. Publiskas runas pirmie soļi. Sagatavošana skolai. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija

Saistītie uzņēmumi