Banner 980x90

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs 

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ir lielākā profesionālās mākslas krātuve Latvijā, kas glabā vairāk kā 52 000 mākslas darbu. Muzeja pamatkrājumu veido glezniecības, grafikas un tēlniecības kolekcijas, bet pastāvīgā ekspozīcija atspoguļo profesionālās mākslas attīstību Baltijā un Latvijā no 18. gs. vidus līdz mūsdienām. 

Muzejs regulāri rīko mākslas izstādes, piedalās starptautiskos projektos, gatavo muzeja izdevumus, organizē zinātniskās konferences, dažādus mākslas un kultūras pasākumus. Paralēli ekspozīciju un izstāžu darbībai Latvijas Nacionālais mākslas muzejs veic intensīvu izglītojošu darbu. Apmeklētājiem tiek piedāvātas muzeja darbinieku vadītas ekskursijas un speciālas izglītības programmas. Kopš 2013. gada muzejā notiek rekonstrukcijas darbi.

Adrese: Jaņa Rozentāla laukums 1, Rīga, LV-1010
Tālrunis: +371 67324461
Mājaslapa: www.lnmm.lvwww.liveriga.com
E-pasts: lnmm@lnmm.lv
GPS koordinātes: 56.955829, 24.1108866

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)