Banner 980x90

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca 

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca dibināta 1910. gadā, un tā ir Latvijas lielākā un nozīmīgākā ārstniecības iestāde. Slimnīcas celtniecību uzsāka gan Rīgas iedzīvotāju skaita pieauguma dēļ, gan tādēļ, ka pašvaldības slimnīcu bija nepieciešams izvietot Pārdaugavā (Jelgavas priekšpilsētā), kas ar Rīgas centru, Maskavas un Pēterburgas priekšpilsētām bija maz saistīta. 

Šobrīd Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca ne vien nodrošina augstas kvalitātes ārtsniecības procesu, bet arī ieņem nozīmīgu lomu medicīnas zinātnes attīstībā un jaunas mediķu paaudzes izglītībā. Slimnīcas mērķis ir kļūt par zinātnes un mācību centru rezidentiem un topošajiem mediķiem.

Adrese: Pilsoņu iela 13, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1002
Tālrunis: +371 67069280
Mājaslapa: www.stradini.lv
E-pasts: info@stradini.lv
GPS koordinātes: 56.9317707, 24.0626279

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)