Banner 980x90

Uzvaras parks 

Uzvaras parks ir parks Rīgā, kuru ierobežo Ojāra Vācieša, Hermaņa iela, Aleksandra Grīna bulvāris, Uzvaras bulvāris un Raņķa dambis. Uzvaras parks ir 36,7 ha plašs un tā nozīme mūsdienās ir vērsta uz aktīvo atpūtu. 

Parkā atrodas ar mākslīgo sniegu apgādāta distanču slēpošanas trase un minigolfs ar deviņām bedrītēm.Parku šķērso Slokas un Bāriņu ielas. Ojāra Vācieša iela to atdala no Arkādijas parka. Parkā ziemā atrodas ar mākslīgo sniegu apgādāta distanču slēpošanas trase.

Adrese: starp Ojāra Vācieša, Hermaņa ielu, Aleksandra Grīna bulvāri, Uzvaras bulvāri un Raņķa dambi, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1048
Tālrunis: +371 67037900
Mājaslapa: www.liveriga.com
E-pasts: info@rigatic.lv
GPS koordinātes: 56.9358557, 24.0822458

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)