Banner 980x90

Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

Kā Brexit ietekmējis kravu pārvadājumus?
Turpmāk kravu pārvadājumi uz, no vai tranzītā caur Lielbritāniju prasīs vairāk laika un izmaksu. Atjaunota ir muitas un robežkontrole, kas kravu pārvadātājiem rada papildu stresu un apjukumu. SIA Vervo blogā ir atrodami risinājumi – kā saglabāt tirdzniecību starp Apvienoto Karalisti un Eiropas Savienību. Mājaslapā soli pa solim ir uzrakstīts, kādi numuri, dokumenti un procedūras nepieciešams veikt, tāpat arī –  kādi elektronizēti risinājumi ir izveidoti: franču Smart Border un Nīderlandes Portbase. 

Vai, vedot kravu uz Īriju, ir jāveic muitas procedūras?
Ja kravu pārvadājumu uz Īriju veic tranzītā caur Lielbritāniju, tad muitas procedūras būs jāveic. Taču SIA Vervo blogā ir atrodams labs risinājums, kā apiet šo, mazliet dārgāku un laikietilpīgāku, situāciju. Kā lasāms blogā, DFDS prāmis ir izveidojis jaunu maršrutu no Francijas uz Īriju, tādā veidā izvairoties no muitošanas, garām rindām pie robežkontroles un apjukumu jaunās sistēmas dēļ.

Kā uzņēmuma priekšrocību var minēt arī dažādu pētījumu veikšanu, lai pēc iespējas detalizētāk izprastu aktuālākās problēmas un rastu to risinājumus. Viens no jaunākajiem publicētajiem pētījumiem ir par patērētāju uzvedību Covid-19 pandēmijas laikā. Šāda veida pētījumi ļauj izprast, kādas preču grupas šī brīža situācija ir pieprasītas, kā domā šodienas klients un kā nākotnē uzlabot pakalpojumus.

Kā Covid-19 ir ietekmējis kravu pārvadājumus?
Vairāku ierobežojumu dēļ skarta ir ne tikai sociālā dzīve, bet arī profesionālā vide. Vairākas uzņēmējdarbības ir dīkstāvē, tajā skaitā arī prāmju līnijas apturējušas savu darbību. Daži uzņēmumi ir radošā veidā izvairījušies no Covid-19 krīzes, pārorientējot savu darbību, kā piemēram, aviokompānijas pasažieru pārvadājumus nomainīja pret kravu pārvadājumiem. 

SIA Vervo vērš uzmanību, ka mainīgo ierobežojumu dēļ, kravu piegādes tagad mēdz arī aizkavēties. Kā piemēru var minēt neseno robežu slēgšanu ar Lielbritāniju pirms Ziemassvētkiem. Tūkstošiem kravas šoferu Ziemassvētkus sagaidīja savos kravas transportlīdzekļos aiz robežas. Un arī neziņā par to, kad atvērs robežas un varēs turpināt kravas piegādi. Šādas situācijas nav patīkamas un liek pārdomāt citus kravu pārvadājumu veidus un maršrutu iespējas. 

Kā Covid-19 laikā notiek vienošanās par kravu pārvadājumu veikšanu?
Vienošanos ar SIA Vervo iespējams veikt attālināti un nepieciešamības gadījumā tiek organizēta klātienes vai video zvana tikšanās, ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus. Saziņa ar klientiem joprojām notiek regulāri, un SIA Vervo menedžeri ir pieejami jebkurā laikā. Kā rāda pieredze – klienti komunikāciju un pieejamību ļoti novērtē.

Kas jauns SIA Vervo?
SIA Vervo atvērusies jauna filiāle arī Zemgales reģionā – Jelgavā. Šobrīd kopā jau ir 3 pārstāvniecības, pieskaitot galveno biroju Rīgā un arī filiāli Latgales reģionā Rēzeknē. SIA Vervo plāno atvērt pārstāvniecības visos Latvijas reģionos, lai spētu būt pieejamāki klientiem visā Latvijā. Papildu ieguvums ir spēja operatīvāk reaģēt un sekmīgāk risināt nestandarta situācijas, kas saistītas, piemēram, ar lielgabarīta jeb negabarīta kravām.

SIA Vervo komandas ikdiena Covid-19 pandēmijas dēļ ir mainījusies, strādājot attālināti, taču ikviena krīze paver jaunas iespējas un uzņēmuma profesionālie loģistikas menedžeri ir pielāgojušies jaunajai ikdienai, turpinot nodrošināt izcilu servisu un kvalitatīvus kravu pārvadājumus. 

Kāpēc izvēlēties SIA Vervo?
• Zinoši – SIA vervo seko līdzi jaunākajām aktualitātēm, tendencēm un inovācijām transporta un loģistikas nozarē. Sekojot SIA Vervo sociālajos tīklos, būsiet pirmais, kas uzzinās par izmaiņām likumos, situāciju uz robežām un citām pārmaiņām, kas skar kravu pārvadājumus.
• Ātri – sazinoties ar SIA Vervo, jūs tiksiet pie loģistikas menedžera atbildes stundas laikā. SIA Vervo komanda operatīvi un organizēti strādā ar saviem klientiem un viņu vajadzībām.
• Ērti – lielās pieredzes dēļ SIA Vervo izstrādājuši labākos maršrutus, kas nodrošina pārvadājumu izdevīgi un ātri. 
• Droši – katra klienta krava ir augsti vērtēta SIA Vervo skatījumā, tāpēc tiek piedāvāti ne tikai atbilstošākie transportlīdzekļi kravu pārvadājumam, bet arī apdrošināšanas pakalpojumi, lai klientiem būtu drošības spilvens arī neparedzamos apstākļos.
• Organizēti – SIA Vervo komanda ir tik organizēta, lai jūs varētu pievērsties citām lietām, neuztraucoties par to – kā nogādāt kravu. Visu izdara SIA Vervo komanda, iekļaujot visus ar loģistiku saistītos pakalpojumus. Viss, kas nepieciešams no jums, ir krava un galamērķis.
• Daudzpusīgi – SIA Vervo nodrošina visa veida kravu pārvadājumus, izmantojot sauszemes, jūras, avio un dzelzceļa transportlīdzekļus. Izvērtējot klienta vajadzības un vēlmes, tiks piemeklēts atbilstošākais un izdevīgākais kravu pārvadājuma veids. 

Transporta un loģistikas uzņēmums SIA Vervo jau vairāk nekā 12 gadus nodrošina kvalitatīvus, ātrus un drošus kravu pārvadājumus saviem klientiem. Pateicoties lielajai pieredzei un uzkrātajām zināšanām, ir izstrādātie vislabākie un izdevīgākie maršruti uz un no vairāk nekā 120 valstīm. 

SIA Vervo nodrošina arī visa veida vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus no Rēzeknes un Ludzas. Tiek veikti visi ar loģistiku saistītie pakalpojumi, lai jums nevajadzētu satraukties – kur uzglabāt kravu, kā izkraut, kā apdrošināt un kādas muitas procedūras veikt. Par visu parūpēsies SIA Vervo.

SIA Vervo kā viens no vadošajiem transporta un loģistikas uzņēmumiem Latvijā ir arī aktīvs ziņu izplatītājs. Regulāri tiek veidots saturs par jaunākajām transporta un loģistikas nozares aktualitātēm gan mājaslapas blogā, gan sociālajos tīklos. Jaunākās aktualitātes, kas ir ietekmējušas kravu pārvadājumu un loģistikas nozari, ir Brexit un Covid-19. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)