Blenderu pulsa pogas apraksts un lietojums

Blenderiem ir dažādi ātruma iestatījumi un iespējas. Visvienkāršākie blenderi ir aprīkoti tikai ar vienu ātrumu un pulsa pogu. Lai gan jums var būt vairāk iespēju un dažādi sajaukšanas režīmi ar mainīga ātruma blenderi un pulsa funkciju; bet vai jūs kādreiz esat domājis, kas īsti ir pulsa funkcija un kam tā ir nepieciešama?

Kā darbojas pulsa poga?
Kad blenderī nospiežat pulsa pogu, kas parasti ir apzīmēta kā "impulss" vai "P", tā darbojas ar vislielāko ātrumu un apstājas uzreiz, kad jūs atlaižat šo pogu. Tas nozīmē, ka, lai pulsa funkcija darbotos, jums nepārtraukti konkrētā poga ir jātur. Blenderi ir tikpat lieli palīgi virtuvē, kā, piemēram, sulu spiedes, tāpēc ir svarīgi zināt visas funkcijas.

Kāpēc tā ir noderīga?
Izmantojot pulsa pogu, jums būs labāka kontrole pār ēdiena apstrādi, sajaukšanu, sasmalcināšanu un jebkuru vēlamo darbību. Jūs, protams, varat manuāli pārslēgties starp izvēlēto ātrumu un režīmu, taču impulsa funkcija ir vieglāka un efektīvāka. Iemesls tam ir impulsa funkcijas ātrums (nospiežot pulsa pogu, tiek iedarbināts uzreiz maksimālais ātrums), un, kad pogu atlaižat, belnderis uzreiz apstājas, netērējot laiku, lai lēnām izbeigtu darbību.

Pulsa funkcijas galvenās priekšrocības
Pulsa funkcija ļauj labāk kontrolēt ēdiena konsistenci un dažādas iespējas un rezultātus. Tātad, ja jūs sasmalcināt vai sajaucat, vai vēlaties, lai jums būtu gabali, jūs to varat viegli un efektīvi izdarīt ar pulsa funkciju. Šī funkcija ir ideāli piemērota un ērta, ja gatavojat kokteiļus ar saldētiem augļiem, jogurtu vai salsu ar zaļumiem.

5 lieliski pulsa funkcijas lietojumi
• Bieza konsistence
Pulsa poga un funkcija palīdz jums sasniegt vēlamo rezultātu un apstāties tieši vajadzīgajā laikā, kad ēdiens ir vēlamajā konsistencē un tekstūrā. Šī funkcija palīdz jums izvairīties no ēdiena pārmērīgas sajaukšanas un samalšanas, ja jūs to nevēlaties. Piemēram, ja gatavojat dārzeņu salsu un vēlaties, lai salsā ir sīpolu, tomātu un bulgāru gabaliņi, pēc sablendēšanas salsai jābūt nedaudz biezai. Šādu salsas konsistenci ļoti vienkārši var panākt, izmantojot pulsa pogu.
• Mīkstiniet saldētās sastāvdaļas
Pulsa funkcija labi darbojas arī ar saldētām sastāvdaļām, piemēram, dažādām ogām un augļiem, ja pirms blenderēšanas vēlaties šīs sasalušās sastāvdaļas nedaudz mīkstināt. Pretējā gadījumā, izmantojot lielu ātrumu ar sasalušiem augļiem, blendera motors tiek pakļauts lielai slodzei, kas var izraisīt motora pārkaršanu un beigties ar blendera saplīšanu. Kā arī sasaldēto sastāvdaļu pulsēšana pirms blenderēšanas garantē, ka jūsu dzērieni tiek pareizi sajaukti.
• Apstrādā grūti gatavojamas sastāvdaļas
Ja jūs vēlaties blenderēt cietas un liela izmēra sastāvdaļas, pulsa funkcija ir labākais risinājums, lai sajauktu un apturētu priekšmetu lidošanu pa jūsu mājokli. Parastie blendera režīmi diezgan bieži nemaz netiks galā ar šādām grūti gatavojamām sastāvdaļām, tāpēc ir domāta pulsa poga, lai palīdzētu jums darboties.
• Iespējams atstāt gabaliņus ēdienā
Izmantojot pulsa funkciju, ir iespējams atstāt ēdienā gabaliņus, piemēram, pievienojot sastāvdaļas smūtijam vai citam šķidrumam. Lai ēdienā paliktu gabali, nevis viss būtu šķidrā konsistencē, izmantojiet pulsa pogu, piemēram, salsai pievienojot garšaugus.
• Pulsējiet, lai iegūtu drupatas
Pārvērtiet grauzdiņus un mazas maizītes rīvmaizē vai grauzdiņos dažu sekunžu laikā.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu