Banner 980x90

Brīvā laika aktivitātes – projekti bērniem un jauniešiem 2024. gada vasaras brīvlaikā

Rīgas bērniem un jauniešiem tiek piedāvātas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas vasaras brīvlaikā. Tās ir daudzveidīgas brīvā laika aktivitātes, kuras ar Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas.

 

2024. gadā skolēnu vasaras brīvlaikā Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments līdzfinansē 14 nevalstisko organizāciju atvērtos projektus. Līdzfinansējuma mērķis ir vasaras mēnešos piedāvāt Rīgas izglītības iestāžu izglītojamiem un Rīgas teritorijā dzīvesvietu deklarējušiem bērniem un jauniešiem bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas pilsētas administratīvajā teritorijā, sekmējot viņu fiziskās aktivitātes, mācīšanos, vērtīborientāciju un aktīvu līdzdalību.

Ar brīvā laika aktivitāšu sarakstu, kontakttālruņiem, norises vietu, kā arī ar norādi par  projekta mērķauditoriju un plānotajām aktivitātēm var iepazīties ŠEIT

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)