Electrolux cepeškrāsnis – vienmēr laba izvēle

Ja jums aktuāla cepeškrāsns iegāde, ir vērts izpētīt kompānijas Electrolux produkcijas piedāvājumu. Zviedru koncernu Electrolux visā pasaulē pazīst kā lielāko sadzīves tehnikas ražotāju. Tā ir starptautiska kompānija, kurā ir apvienoti 40 sadzīves un profesionālās tehnikas ražotāju, arī tādas pazīstamas markas kā AEG, Zanussi, Husgvarna, ZANKER. Koncerns ir 100 lielāko kompāniju skaitā. Pircēji no 150 valstīm ik gadu iegādājas 60 miljonus koncerna produktu.

Electrolux panākumu stūrakmens ir produkcijas kvalitātes augstā latiņa. Koncerns joprojām ievēro principu, kas bija pasludināts tā dibināšanas pirmsākumos: Electrolux preču cenas atšķiras tikai papildu funkciju dēļ, bet kvalitāte ir vienlīdz augsta visu cenu līmeņu precēm.

Electrolux piedāvā dažādus sadzīves tehnikas modeļus, tostarp mikroviļņu krāsnis un cepeškrāsnis, arvien paplašina preču sortimentu, ievieš dažādas inovācijas un jaunas tehnoloģijas, kas taupa elektroenerģiju un saudzē apkārtējo vidi.

Cepeškrāsns veidi
Electrolux piedāvā iebūvējamās un brīvi stāvošās cepeškrāsnis, kā arī vienkāršākus modeļus un daudzfunkciju ierīces. Mazgabarīta virtuvē noderēs iebūvējamās cepeškrāsnis, kuras var ievietot zem vārāmās virsmas vai citā jums ērtā vietā.

Tāpat apdomājiet, cik bieži plānojat lietot cepeškrāsni: bieži gatavot daudzveidīgas maltītes vai retu reizi uzcept pīrādziņus un pagatavot svētku cepeti. Ja gatavosiet reti, varat izvēlēties vienkāršāku cepeškrāsni bez papildu funkcijām un elektronikas.

Vienkāršākie cepeškrāšņu modeļi aprīkoti ar augšējās un apakšējās sildīšanas funkciju. Var lietot gan abas vienlaicīgi, gan katru atsevišķi. Tāpat ir sacepšanas režīms (kraukšķīgai garoziņai), grils (ar iesmu vai bez), taimeris, termostats, apgaismojums iekšpusē.

Daudzfunkciju cepeškrāsnīs bez bāzes funkcijām ir papildu režīmi:

 • produktu atkausēšana;
 • raudzēšana;
 • picas;
 • dažādas karsēšanas pakāpes.

Šādās cepeškrāsnīs produktus gatavo konvekcijas režīmā. Karstais gaiss cepeškrāsnī cirkulē vienmērīgi, nevis tikai no augšas vai apakšas. Šo gaisa plūsmu rada ventilators cepeškrāsns aizmugurē. Ēdiena gatavošanai tiek patērēts mazāk laika. Cepeškrāsns komplektā var būt: vairākas cepešpannas, restītes, grila iesmi, tīrīšanas birstītes.

Izmērs un apjoms
Tiek ražotas trīs dažādu izmēru cepeškrāsnis:

 • šaurās – 45–55 cm,
 • standarta – 60 cm,
 • paplašinātās – 90 cm.

Cepeškrāsns tilpums var būt no 35 l līdz pat 100 l. Jums nepieciešamais cepeškrāsns tilpums atkarīgs no cilvēku skaita ģimenē un tā, cik bieži plānojat gatavot.

Interesantas konstruktīvas īpatnības

 • Teleskopiskās sliedes (vadotnes)
 • Trīskāršs durvju stikls
 • Termozonde
 • Cepamais iesms, kas griežas
 • Iebūvētas recepšu programmas
 • Pirolītiskā funkcija
 • Sous Vide – gatavošana vakuuma iepakojumā

Vadība
Electrolux cepeškrāsnis var vadīt gan mehāniski, gan elektroniski. Piemēram, Electrolux Intuit Connectivity modeļi aprīkoti ar iemontētu kameru, ko var pieslēgt internetam. Jūs varat izvēlēties recepti, ko vēlaties pagatavot, un attālināti sekot, kā ēdiens gatavojas, pat mainīt režīmus gatavošanas procesa laikā.

Cepeškrāsns tīrīšana
Electrolux cepeškrāsnis ir aprīkotas ar pirolītisko pašattīrīšanās funkciju – pašattīrīšanās veids, kad visi netīrumi tiek sadedzināti 500° temperatūrā un tauki pārvēršas pelnos. Kad cepeškrāsns ir atdzisusi, atliek vien ar lupatiņu saslaucīt pelnus un nomazgāt ar tīru ūdeni.

Tāpat ir pieejamas Electrolux katalītiskās cepeškrāsnis. To iekšpuse ir izgatavota no materiāla, kas neļauj netīrumiem pielipt. Ik pa laikam cepeškrāsns jāieslēdz tukšgaitā pie 220°. Tas palīdz atjaunot cepeškrāsns sieniņu spēju atgrūst netīrumus.

Atsevišķi cepeškrāšņu modeļi ir aprīkoti ar tvaika tīrīšanas funkciju. Tvaiks atmiekšķē netīrumus. Pēc tam atliek vien ielikt trauku ar ūdens un etiķa šķīdumu, un cepeškrāsns būs tīra.

Electrolux ražotās cepeškrāsnis, kā arī citu labāko preču zīmju cepeškrāsnis un mikroviļņu krāsnis atradīsiet interneta veikalā 220.lv – daudzveidīgajā piedāvājumā noteikti atradīsiet sev piemērotāko ierīci! 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu