Idejas, ko dāvināt pusaudzim

Bieži vien pusaudžiem izvēlēties dāvanas ir visgrūtāk. Ja mazāki bērni, visticamāk, ļoti priecāsies par jebko, ko uzdāvināsiet, tad pusaudži nereti mēdz teikt, ka viņiem neko nevajag, un atšķirībā no pieaugušajiem nepasaka, kas tieši viņiem patīk vai interesē. Tomēr tas nemaina faktu, ka dažādos svētkos vēlamies iepriecināt visus savas ģimenes locekļus, tajā skaitā pusaudžus.

Turpinājumā piedāvājam dažas idejas, kas, iespējams, palīdzēs jums atrast piemērotu dāvanu arī savam pusaudzim. 

Austiņas vai bezvadu skaļrunis
Austiņas vai bezvadu skaļrunis iepriecinās lielāko daļu jauniešu. Pat ja jūsu pusaudzim jau ir austiņas, kāds no, piemēram, JBL bezvadu skaļruņiem spēs iepriecināt teju ikvienu pusaudzi. 

Tāpat, ja pusaudzim jau ir ausī ievietojamas bezvadu austiņas, cita tipa austiņas, piemēram, uz auss vai pāri ausij liekamas, kādā interesantā krāsā tāpat iepriecinās jaunieti. It īpaši, ja mācības jāveic attālināti, iespēja nomainīt austiņas ļaus ausīm mācību stundu laikā nenogurt, un nebūs jāpiedzīvo brīdis, kad austiņas izlādējušās, jo vienmēr būs pieejamas otras.

Gredzenveida LED lampa
Lielākajai daļai mūsdienu pusaudžu neatņemama dzīves sastāvdaļa ir sociālie tīkli. Bieži vien pusaudži taisa fotogrāfijas vai pat filmē savus blogus. Šādiem pusaudžiem lielu prieku varētu sagādāt gredzenveida LED lampa, kas paredzēta tieši tam, lai skaisti izgaismotu cilvēka seju. Papildus kvalitatīvākiem foto un video pusaudzim istabā būs alternatīvs gaismas avots, kas ļaus pielāgot noskaņu.

Ja zināt, ka pusaudzim īpaši neinteresē satura radīšana sociālajiem tīkliem, pusaudžu un jauniešu vidū ir aktuāli dekorēt istabu ar LED gaismu virtenēm, kurām var ne tikai regulēt gaismas intensitāti, bet arī mainīt apgaismojuma krāsas, tādējādi pilnībā mainot vidi telpā. Ir pieejamas LED gaismu virtenes, kas stiprināmas speciālos relejos, padarot tās par daļu no interjera, kā arī vienkāršas gaismu virtenes, ar ko pusaudzis pats varēs dekorēt savu guļamistabu, kā vēlas.

Komfortabls apģērbs
Pusaudžu vecumā notiek daudzas pārmaiņas, tāpēc jo īpaši svarīgi, lai jaunieši justos ērti. Uzdāviniet pusaudzim kaut ko ērtu. Izvēlieties ērtu brīvā stila sporta kostīmu, pidžamu vai, piemēram, siltas čības. It īpaši, ja pusaudzis daudz laika pavada, sēžot pie datora, aizrautīgi pazūdot virtuālajā pasaulē un aizmirstot par realitāti, siltas čības vismaz noturēs pusaudža pēdas siltas.

Interneta veikala dāvanu karte
Ja tomēr šķiet, ka neviena no iepriekš minētajām idejām neatbilst jūsu pusaudzim, tad labs risinājums ir interneta veikala dāvanu karte. Interneta veikals 220.lv piedāvā dāvanu kartes ļoti plašā amplitūdā, sākot no trim līdz vairākiem simtiem eiro, tāpēc ar šādu dāvanu varēsiet apsveikt pusaudzi jebkuros svētkos. Savukārt interneta veikala 220.lv plašajā preču klāstā pusaudzis varēs atrast teju visu, ko vēlas.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu