Banner 980x90

Kā augt ātrāk par savu nozari?

SIA "Vervo" jau 12 gadus nodrošina starptautiskos un vietējos kravu pārvadājumus no A līdz Z, piedāvājot mūsu klientiem kvalitatīvu servisu neatkarīgi no veicamā kravu pārvadājuma. Kopš 2008. gada vairāk nekā 6000 uzņēmumiem un privātpersonām veiktas starptautisko kravu piegādes uz vairāk nekā 120 pasaules valstīm, kur ir atļauts piegādāt.

 

Transporta un loģistikas nozares pieaugums pēc pārvadātās tonnāžas vidēji gadā ir 11–12%, bet kravu pārvadājumiem ar autotransportu šis rādītājs ir pat 13%. SIA "Vervo" starptautisko kravu pārvadājumu apjoma pieaugums 2019. gadā pret 2018. gadu ir 30% robežās. 

Kā skaidro SIA "Vervo" direktors Māris Dreimanis, tad tik straujas attīstības pamatā ir ilgtermiņa domāšana un plānošana, kas nes augļus. Mēs esam konstanti pieturējušies pie mūsu attīstības plāniem, investējot labāko darbinieku atrašanā, kā arī tehnoloģijās, kas ļauj nodrošināt kvalitatīvu klientu servisu, jo bez tā pie līdzīgiem sadarbības nosacījumiem nav iespējams uzvarēt konkurences cīņā. 

Uzkrātā pieredze transporta un loģistikas nozarē nodrošina to, ka mēs papildus kvalitatīvam klientu servisam spējam atrast arī labākos un izdevīgākos risinājumus, izmantojot arī sadarbības partnerus, kas spēj nodrošināt starptautiskos kravu pārvadājumus atbilstoši mūsu standartiem un klientu velmēm.


Lai arī gadu iepriekš, ņemot vērā OCTA polišu un degvielas cenu pieaugumu, plānojām, ka mūsu klientiem pieaugs starptautisko kravu pārvadājumu cenas, bet, efektivizējot iekšējos procesus, mums ir izdevies kravu pārvadājumu cenas noturēt iepriekšējā gada līmenī, un šogad plānojam, ka mūsu piedāvātās cenas starptautiskajos kravu pārvadājumos paliks tajā pašā līmenī, jo kā vēl viens no straujās attīstības nosacījumiem ir palielināt salikto kravu pārvadājumu apjomu, izmantojot autotransportu.

Lai arī turpmāk spētu nodrošināt straujākus attīstības tempus, ņemot vērā importa kravu pieaugumu no Polijas, kas krietni pārsniedz mūsu eksporta kravu apjomu uz Poliju, esam pieņēmuši lēmumu papildus mūsu pārstāvniecībai Igaunijā atvērt biroju Polijā, pateicoties tam, plānojam piedāvāt saviem klientiem izdevīgākus un drošākus starptautiskos kravu pārvadājumus uz un no Polijas. 

Gadījumā, ja plānojat veikt kravu pārvadājumu, neatkarīgi no preces vai iekārtas apjoma, mūsu loģistikas speciālisti jums sniegs bezmaksas konsultāciju, optimālāka risinājuma atrašanai, jo nemainās mūsu pamata vērtības – droši, ērti un izdevīgi pārvadājumi.

SIA "Vervo"
Andris Žīgurs, Attīstības vadītājs
Vervo.lv
 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)