Kā iekārtot ērtu un gaumīgu vannasistabu?

Vannasistabu var uzskatīt par vienu no svarīgākajām telpām visā mājoklī, tāpēc tās iekārtojumam jāpievērš liela uzmanība. Tāpat vannasistabas izkārtojumam jābūt maksimāli ērtam un funkcionālam, lai nekas netraucētu. Raksta turpinājumā varēsiet iepazīties ar pāris padomiem, kas palīdzēs iekārtot vannasistabu pēc iespējas gaumīgāku un ērtāku.

Vajadzību izvērtēšana
Pirms remonta uzsākšanas ir jāizvērtē ikviena mājinieka vēlmes un vajadzības. Nepieciešams noskaidrot, kurš dod priekšroku mazgāties vannā, bet kurš dod priekšroku dušai. Tāpat ir jāizdomā, kādas mēbeles atradīsies vannasistabā un vai šajā telpā būs paredzēts mazgāt veļu. Ja tā, tad noteikti ir jāieplāno vieta arī veļas mašīnai.  
 
Telpas platība
Tālāk noteikti vajadzētu izvērtēt telpas platību, lai varētu piemeklēt vislabākos risinājumus. Svarīgi ņemt vērā ne tikai pašas vannasistabas izmēru, bet arī tās formu, ūdens pievadus, kā arī kanalizācijas izvietojumu. Ja jums pašam nav skaidrības, kā šo visu izplānot, sazinieties ar speciālistu. 
 
Telpas iekārtojums
Pirms doties uz veikalu pēc konkrētām precēm, ir svarīgi uzskicēt telpas iekārtojuma plānu. Ir jāparedz vieta katrai mēbelei, kas atradīsies vannasistabā. Tāpat ir jāpievērš uzmanība katras mēbeles izmēriem, lai tās visas varētu ievietot vannasistabā. Ja jau pašā sākumā neņemsiet vērā mēbeļu izmērus, pavisam iespējams, ka iegūsiet nepraktisku un pārblīvētu vannasistabu, kurā nebūs patīkami uzturēties.   
 
Klasika vai moderni risinājumi
Mūsdienās ir pieejami dažādi santehnikas risinājumi, kas paredzēti dažādām gaumēm. Lai arī veikalos ir pieejami patiešām daudzveidīgi vannasistabas piederumi, liela daļa cilvēku tomēr dod priekšroku klasiskas vannasistabas stilam. 

Tāpat arī toņu izvēle ir diezgan klasiska, jo lielākoties cilvēki dod priekšroku baltai krāsai. Nenoliedzami, balta krāsa iederas gandrīz ikvienā interjerā. Protams, ja jūs vēlaties, lai jūsu vannasistaba būtu atšķirīga no pārējām, droši varat eksperimentēt un izvēlēties ne klasiska stila vannasistabas elementus. 
 
Vanna vai duša
Neapšaubāmi, galvenais vannasistabas elements ir vanna vai duša. Šī izvēle ir atkarīga arī no pašas vannasistabas platības. Mazākām telpām labāk izvēlēties dušu, lielākām – vannu. Taču mūsdienās vannas ir pieejamas dažādās formās, līdz ar to arī mazās telpās iespējams ievietot vannu. 

Mazās telpās lieliski varēs ievietot stūra vannu, kas ne tikai ekonomēs pašu telpu, bet arī kalpos kā stilīgs telpas papildinājums.  
 
Kur iegadāties nepieciešamas lietas vannasistabai?
Noteikti, ka lielākajai daļai cilvēku ir ierasts doties uz kādu no būvmateriālu veikaliem, kad nepieciešamas preces remontam. Taču visas nepieciešamās lietas var atrast arī internetā, piemēram, interneta veikalā 220.lv. Šajā veikalā jūs atradīsiet visu nepieciešamo savai vannasistabai, piemēram, duškabīni, dušas durvis un sienas, vannu, spoguli, izlietni, dažādus skapīšus un vēl daudzas citas vajadzīgās preces.
 
Iepērkoties internetā, jūs varēsiet ietaupīt laiku. Tāpat internetā jums būs pieejami preču apraksti, kas ļaus izvērtēt, vai konkrētā prece atbilst jūsu prasībām. Vēl internetā varēsiet iepazīties ar citu klientu atsauksmēm. Noteikti nevajag baidīties no iepirkšanās internetā, jo nepieciešamības gadījumā jūs noteiktā laikā varēsiet nopirkto preci atdot atpakaļ pārdevējam, ja tā tomēr neatbildīs jūsu vēlmēm.    
 

 

Uz sarakstu