Banner 980x90

Kā izvēlēties labas riepas savam auto?

Lai uz ceļa justies droši, ir svarīgi savu automašīnu sagatavot ziemai raksturīgajiem laika apstākļiem. Viens no svarīgākajiem elementiem jebkuram transportlīdzeklim ir riepas, jo tieši tās atbild par saķeri ar ceļa virsmu, auto vadāmību un drošību. Ja nepieciešams iegādāties uzticamas ziemas riepas, lasiet raksta turpinājumu, lai zinātu, kam pievērst uzmanību, izvēloties prasībām atbilstošu risinājumu. 

Jaunas vai  lietotas riepas? 

Vispirms jāsaprot – vēlaties iegādāties jaunas vai mazlietotas auto riepas? Iegādājoties lietotas riepas, sākotnēji varēsiet ietaupīt, taču šāda izvēle ir riskanta, jo patiesā mazlietotu riepu kvalitāte ir grūti pārbaudāma. Šobrīd iespējams iegādāties jaunas riepas dažādās cenu kategorijās, ļaujot ikvienam atrast savām iespējām atbilstošu risinājumu bez nevajadzīga riska. 

Ja tomēr dodat priekšroku mazlietotām riepām, iegādājieties tās uzticamā vietā, kur riepas ir pārbaudītas un pareizi uzglabātas. 

Kvalitāte un cena 

Svarīgi kritēriji ir arī riepu kvalitāte un cena. Premium klases auto riepas vērtējamas kā uzticamākās, tās arī uzrāda labus rezultātus neatkarīgajos riepu testos. Protams, arī to cena ir augstāka. Tomēr labas kvalitātes riepas iespējams iegādāties arī par zemāku cenu. Ja plašais piedāvājums, ko piedāvā riepu serviss, mulsina, konsultējieties ar zinošu servisa speciālistu, kurš varēs ieteikt labāko risinājumu. 

Riepu izmērs 

Būtiski arī izvēlēties pareiza izmēra riepas. Informāciju par to var atrast auto īpašnieka rokasgrāmatā, kā arī uz esošajām riepām. Pareizs riepu izmērs vajadzīgs gan komforta, gan drošības apsvērumu dēļ. 

Riepu iegādes vieta 

Mūsdienās riepas iespējams iegādāties dažādās tirdzniecības vietās. Tas varētu šķist ērti, tomēr ne vienmēr šāda izvēle atmaksājas. Ņemot vērā, ka ir svarīga pareiza riepu uzglabāšana, labākā vieta, kur iegādāties ziemas vai vasaras riepas savai automašīnai, ir uzticama riepu garāža vai serviss. Tur arī saņemsiet zinošu speciālistu ieteikumus piemērotāko riepu izvēlē. 

Ja interesē iegādāties riepas Rīgā, ieskaties daudzveidīgajā klāstā, ko piedāvā "Riepu Garāža". Izvēlei tiek piedāvātas ne tikai labas kvalitātes riepas, bet arī lietie diski, riepu montāža un riepu balansēšana. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk un iegādātos savu riepu komplektu, – www.riepugaraza.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu