Ko dāvināt absolventam?

Izlaidums katra cilvēka dzīvē ir ļoti gaidīts un saviļņojošs notikums. Kādam visspilgtāk atmiņā ir palicis pamatskolas izlaidums, kādam varbūt vispatīkamākais ir bijis augstskolas izlaidums. Ne tikai paša izlaiduma atmosfēra, bet arī saņemtie apsveikumi, ziedi un dāvanas rada prieku ikvienam absolventam. Tomēr ne vienmēr ir viegli izdomāt, ko dāvināt izlaidumā. Katrs cilvēks ir citādāks, kā arī vēlmes var būt ļoti atšķirīgas. Ja arī jums tuvākajā laikā ir jādodas uz izlaidumu, taču nezināt, ko dāvināt absolventam, raksta turpinājumā atradīsiet vairākas interesantas un noderīgas dāvanu idejas. 

Aktīva atpūta uz ūdens
Vasara ir laiks, kad saule un siltais laiks īpaši lutina. Viena no populārākajām vasaras izklaidēm ir aktīvā atpūta uz ūdens. Mūsdienās ir pieejamas dažāda veida izklaides uz ūdens, kas patiks lielākajai daļai absolventu – gan meitenēm, gan puišiem. Šādu izklaides iespēju ir patiešām daudz, piemēram, brauciens ar ūdens motociklu, supošana, kaitsērfings, brauciens ar laivu vai arī veikbords. 

Lai piedzīvojums izdodos pilnībā, noteikti vajag padomāt par īstās vietas izvēli. Piemēram, supošanu var izvēlēties purvā agri no rīta, lai varētu vērot saullēktu. Šāds piedzīvojums noteikti paliks atmiņā vēl ilgu laiku. 

Savukārt braucienu ar ūdens motociklu ieteicams izvēlēties kādā lielākā ezerā, lai varētu notvert lielākas adrenalīna izjūtas. Arī laivošana pa Latvijas skaistajām upēm noteikti būs lieliska dāvana. Ja vēlaties, varat uzdāvināt absolventam iespēju doties braucienā ar laivu pa Rīgas kanālu. It īpaši skaists šis brauciens būs vakara stundās.     

Praktiskas dāvanas
Iespējams, ka tieši praktiskas dāvanas ir pašas labākās. Tomēr bieži vien cilvēki saņem dāvanā lietas, kas netiek izmantotas un vienkārši stāv plauktos un krāj putekļus. Lai nekas tāds neatgadītos, nepieciešams izvēlēties pēc iespējas praktiskākas dāvanas. Iespējams, ka jūs jau zināt, kādas ir absolventa vēlmes. Varbūt jūs kādā sarunā nejauši dzirdējāt, ka absolvents izteica, ko vēlētos saņemt dāvanā. 

Tā kā jauniešiem ļoti patīk klausīties mūziku, noderīga dāvana būs austiņas, jo ne vienmēr iespējams klausīties skaļu mūziku. Mūsdienās ir pieejamas dažādas austiņas – Apple airpods vai Apple airpods Pro, Samsung austiņas, Sony in ear austiņas ir tikai dažas no iespējām. Katrai no tām ir savas priekšrocības un trūkumi. Ja pats neorientējaties austiņu klāstā, tad izvēlēties piemērotākās Jums noteikti palīdzēs veikala pārdevējs. 

Tāpat absolventam var būt nepieciešamas kādas citas tehniskas lietas, piemēram, jauns dators, ar kuru veiksmīgi turpināt tālākās mācības jaunajā skolā. Iespējams, ka ir vajadzīga jauna zibatmiņa vai ārējais cietais disks, kur glabāt skolai nepieciešamos darbus. Šādas lietas patiešām ir noderīgas, tomēr vislabāk, ja pirms dāvanas izvēles mēģināsiet noskaidrot konkrētas absolventa vēlmes. 

Dāvanu karte
Ja tomēr rodas situācija, kad nav iespējams noskaidrot konkrētas absolventa vēlmes, lieliska dāvana būs dāvanu karte kādā absolventa iecienītā veikalā. Viena no iespējām ir dāvanu karte apģērbu veikalā, jo lielākā daļa jauniešu seko līdzi modei un vēlas savā garderobē ieviest jaunu un stilīgu apģērbu. 

Tāpat dāvanu karti var iegādāties kādā sporta preču veikalā. Ņemot vērā, ka liela daļa jauniešu ikdienā nodarbojas ar dažāda veida sporta aktivitātēm, iespējams, ka  jauns sporta inventārs absolventam būs tieši laikā. Dāvanu karti var iegādāties arī rotu veikalā, it sevišķi, ja izlaidumā vēlaties apsveikt daiļā dzimuma pārstāvi. Dāvanu karte ir ļoti universāla dāvana, par kuru noteikti priecāsies ikviens absolvents. 

Sportiskas un ekstrēmas dāvanas
Iespējams, ka Jūsu absolvents ir īsts piedzīvojumu meklētājs un ekstrēmas lietas viņam sagādā ļoti lielu prieku un patīkamas emocijas. Ja tā ir, tad noteikti jāizvēlas dāvana, kas spēj sniegt šādas sajūtas. Jūs varat uzdāvināt, piemēram, lēcienu ar gumiju, braucienu ar kvadriciklu vai pat lidojumu ar deltaplānu. 

Tomēr pirms konkrētas ekstrēmās izklaides izvēles, noteikti pārliecinieties vai šai aktivitātei nav kādi vecuma ierobežojumi. Bieži vien atsevišķas izklaides nav paredzētas nepilngadīgām personām. Visdrošāk šādas dāvanas būs pasniegt jau pilngadīgiem absolventiem. 

Relaksējošas dāvanas
Daiļā dzimuma pārstāvēm noteikti patiks iespēja baudīt atpūtu kādā no SPA centriem vai viesnīcām. Mācību gads, kā arī eksāmeni noteikti ikvienam skolniekam vai studentam prasa gan laiku, gan enerģiju. Bieži vien gatavojoties ieskaitēm un eksāmeniem, nesanāk atrast laiku pilnvērtīgai atpūtai un sevis palutināšanai. Lai atgūtu spēkus un sagatavotos jaunajam mācību gadam vai pat darba gaitām, nepieciešams veltīt laiku sev un kārtīgi atpūsties. Iespēja baudīt dažādus SPA rituālus un atpūsties no apkārtējās vides, noteikti būs ļoti piemērota dāvana.    

Dažādas dāvanu idejas atradīsiet interneta veikalā 220.lv – izvēlei jau pieminētās Apple, Sony un Samsung austiņas, kā arī citu ražotāju izstrādājumi mūzikas baudīšanai. Nopērkamas arī citas tehniskas lietas, ko var pasniegt kā vērtīgu dāvanu. Interneta veikals piedāvā arī dāvanu kartes, kas ļaus absolventam pašam izvēlēties sev tīkamu dāvanu. Veikala daudzveidīgais preču klāsts garantē, ka sev kaut ko tīkamu un noderīgu tur atradīs ikviens! 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu