Ko piedāvā jaunais Samsung Galaxy S21 viedtālrunis un Samsung Watch 3 viedpulkstenis?

Samsung Galaxy viedierīces domātas gan cilvēkiem, kuri interneta vidē regulāri sazinās un kontaktējas, iegūst jaunus draugus un pašizpaužas, gan tiem lietotājiem, kas vēl tikai iepazīst virtuālās saziņas pasauli. Galaxy S21 – profesionāla līmeņa viedtālrunis par pieņemamu cenu.

Galaxy S21 jaunais dizains
Galaxy S21 ir viegls un kompakts viedtālrunis. Ikviens lietotājs var izvēlēties sev tīkamāku krāsu, bet matētais tonis padara jauno viedtālruni vēl pievilcīgāku. Nevar nepieminēt arī Galaxy S21 jauno displeju Dynamic AMOLED 2X Infinity. Pateicoties tam, ekrāna atjaunošanās notiek automātiski.

Tā kā mūsdienās cilvēki ļoti daudz laika pavada pie viedierīcēm, kompānija Samsung ir īpaši piedomājusi par savu klientu redzes aizsardzību. Funkcija Eye Comfort Shield automātiski regulē zilās gaismas filtra intensitāti, ņemot vērā diennakts laiku un to, ko dotajā brīdī lietotājs dara viedtālrunī.

Bez kameras nu nekādi
Mēs esam pieraduši ar viedtālruni piefiksēt katru savas dzīves mirkli: veidot pašbildes, filmēt ģimenes saietus, savus četrkājainos mīluļus un dabas skatus. Uzlabotā funkcija 8K Snap ļauj iegūt augstas izšķirtspējas bildes gan lietotājiem ar fotografēšanas iemaņām, gan iesācējiem. Super Steady režīms palīdz uzņemt kvalitatīvus kadrus, esot kustībā vai braucot pa mūsu bedrainajiem ceļiem.

Ir padomāts arī par tiem, kam patīk iemūžināt saulrietu jūrā vai tauriņa lidojumu tumsā  ar Galaxy S21 arī diennakts tumšajā laikā sanāks skaidri un kvalitatīvi kadri.

Padomāts par drošību
Šodien uz katra stūra tiek daudzināts par privāto datu aizsardzību. Kompānija Samsung arī uzskata, ka konfidenciālai informācijai jābūt droši aizsargātai. To viedtālrunī Galaxy S21 nodrošina funkcija Private Share. Tā ļauj kontrolēt, kam ir pieejami dati no konkrētā viedtālruņa.

Funkcija Smart Things Find ļauj ātri atrast citas Galaxy viedierīces, pat ja tās nav pieslēgtas viedtālrunim.

Piedāvājumā ir arī Samsung Galaxy Smart Tag piekariņš. Piestiprini to pie sava četrkājainā drauga kakla siksnas, lai ik mirkli zinātu, kur viņš paslēpies.

Samsung domā zaļi
Dabas kataklizmas, kas notiek pasaulē, liek progresīvi domājošiem viedierīču ražotājiem aizdomāties par apkārtējās vides saudzēšanu. Galaxy S21 komplektā pirmo reizi nav lādētāja adaptera. 

Jau kopš 2017. gada kompānijas Samsung ražoto viedtālruņu uzlādei tiek izmantots standarta USB – C tipa uzlādes vads. Tas ļauj jaunāko modeļu viedtālruņus uzlādēt ar agrāk pirkto viedierīču adapteriem. Šāda kompānijas Samsung politika ļauj samazināt izmešu daudzumu vidē un reizē taupa arī pircēju naudiņu, jo nav jāpārmaksā, pērkot vēl vienu adapteri.

Samsung viedpulksteņi mūsu veselības sardzē
2018. gada rudenī dienas gaismu ieraudzīja pirmais Samsung Galaxy Watch viedpulkstenis, bet jau 2019. gada augustā pircēji tiek iepazīstināti ar Galaxy Watch 3. Visi Samsung viedpulksteņu modeļi izskatās solīdi un vīrišķīgi, bet Galaxy Watch 3 vēl respektablāku padara elegantā ādas siksniņa.

Šis Samsung viedpulkstenis uzņemas rūpes arī par lietotāja veselību. Tajā ir 120 treniņu programmas, lai palīdzētu uzturēt teicamu fizisko formu.

Galaxy Watch 3 aprēķina skābekļa daudzumu asinīs, kas šodienas realitātē ir ļoti aktuāli.

Samsung jaunais viedpulkstenis kontrolē arī sirdsdarbību, veic rezultātu apkopojumu un saglabā tos. Nepieciešamības gadījumā iespējams apskatīt šos rezultātus vai parādīt ārstējošajam ārstam, ja rodas kādas veselības problēmas.

Ļoti daudzi cilvēki mūsdienās cieš no bezmiega un miega traucējumiem. Galaxy Watch 3 viedpulkstenis apkopo datus par miega režīmu, iesaka, kā to uzlabot.  

Samsung viedtālruņi un viedpulksteņi, kā arī citu labāko ražotāju ierīces ērtākai ikdienai pieejami interneta veikalā Xnet.lv. Aplūko plašo piedāvājumu un izvēlieties sev noderīgu ierīci jau tūlīt! 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu