Latvijā audzētās krūmmellenes un bietes pieejamas "Maxima Latvija" veikalos

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Visos lielākajos "Maxima Latvija" XXX un XX formāta veikalos iedzīvotājiem jau ir iespējams iegādāties vietējās krūmmellenes, kā arī Latvijā audzētās jaunās ražas bietes, kas savukārt pieejamas visos "Maxima Latvija" veikalos, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja uzņēmumā.

"Latvijā audzētu dārzeņu un ogu piedāvājums "Maxima Latvija" veikalos paplašinās katru dienu. Šobrīd ir pieejamas jāņogas, upenes, ērkšķogas, avenes un krūmmellenes, bet dārzeņu kategorijā – gurķi, kartupeļi, cūku pupas, tomāti, burkāni, kolrābji, kāposti, ziedkāposti un citi dārzeņi. Esam novērojuši, ka iedzīvotāji priekšroku dod vietējās izcelsmes dārzeņiem, tādējādi papildinot savu iepirkumu groziņus tieši ar Latvijā audzētiem dārzeņiem un ogām," norāda "Maxima Latvija" Komunikācijas speciāliste Zane Udrase.

Krūmmelleņu cena "Maxima Latvija" veikalos ir 2,59 eiro par 200g iepakojumu, bet biešu cena – 0,39 eiro par kilogramu. Latvijā audzētās ogas "Maxima Latvija" veikaliem piegādā SIA "Fresh and More", savukārt bietes piegādā vairāki audzētāji.