Banner 980x90

Nedēļas nogalē galvapilsētā norisināsies "Rimi" Rīgas maratons

Rimi Rīgas maratons jau šajā nedēļas nogalē, 18.–19. maijā, Rīgā pulcēs vairāk nekā 30 000 skrējēju, kas ir rekordliels dalībnieku skaits kopš pandēmijas. Klātesot Rimi Rīgas maratona organizatoriem un partneriem, Latvijas un starptautiskās elites skrējējiem, Baltijas valstu lielākais tautas sporta notikums tiks simboliski atklāts preses konferencē, kas piektdien, 17. maijā, pulksten 12.00 norisināsies Rimi Olimpiskajā centrā.

Rimi Rīgas maratonu jau 18. maijā ievadīs Latvijas čempionāts jūdzes skrējienā jeb DPD jūdze, kā arī Olimpiskā bērnu diena, kas šogad notiks 11. novembra krastmalā. Parīzes olimpisko spēļu gadā 11. novembra krastmala pārtaps par Olimpisko ciematu, kur paralēli 200 metru, 400 metru, kā arī 60 metru “Sprinta karaļa” un karalienes un “Happy mazuļiem” distancēm mazie skrējēji varēs izmēģināt olimpiskos sporta veidus.

Savukārt svētdien, 19. maijā, 42 km, 21 km, 10 km un 5 km distancēs dosies skrējēji no vairāk nekā 90 pasaules valstīm. Svarīgi atzīmēt, ka Rimi Rīgas maratons šogad ir pasaules pirmais un vienīgais skriešanas notikums, kurš vienā nedēļas nogalē apvieno piecas distances - no jūdzes līdz maratonam – ar Pasaules vieglatlētikas savienības (World Athletics) kvalifikācijas zīmi.

Preses konferencē varēs satikt starptautiskās elites un Latvijas izlases skrējējus, kuri Rimi Rīgas maratonā mēģinās gāzt rekordus, un plašāk uzzināt par jauno programmu “Iekļaujošs maratons”, kas cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu pavadoņiem par simbolisku samaksu sniedz iespēju atbilstoši savām spējām piedalīties Rimi Rīgas maratonā.

Preses konferencē organizatori informēs par satiksmes izmaiņām, pasākuma programmu, jaunumiem un svētkiem pilsētā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)