Philips Sonicare – skaistums un veselība 2in1

Cilvēka labsajūtu veido ne tikai atpūta, laba grāmata vai kopā pavadīts laiks ar mīļajiem, bet arī laba pašsajūta un skaists ķermenis. Mūsdienu tehnoloģijas piedāvā dažādas preces, lai sievietes un vīrieši izskatītos satriecoši, pat neejot uz skaistumkopšanas saloniem.

Matu fēni, epilatori, masāžas ierīces, elektriskie skuvekļi, matu griežamās mašīnītes, pedikīra un manikīra piederumi u.c. Arī cilvēka smaids ir viņa vizītkarte, tādēļ īpaša uzmanība būtu jāpievērš zobu kopšanai. Vēlamies iepazīstināt jūs ar Philips radītajām ierīcēm, kas jūsu smaidu padarīs mirdzošu un uzlabos jūsu zobu un smaganu veselību.

Veselīgāks smaids divu nedēļu laikā 
Philips Sonicare unikālā sonic tehnoloģija rada 62 000 sariņu kustības minūtē. Tiek radīti mikroburbuļi, kas iespiež ūdeni dziļi zobu starpās un gar smaganu līniju, tādējādi jūs efektīvi iegūstat tīrākus zobus un veselīgas smaganas. Pētījumi liecina, ka baltāki zobi redzami jau pēc 3 dienu lietošanas, bet veselīgāku smaganu izskats redzams pēc 2 nedēļu lietošanas. 

Klīniski ir pierādīts, ka elektriskās zobu birstes ir krietni efektīvākas aplikuma noņemšanai nekā parastās. Daudzi zobārsti šīs ierīces iesaka lietot, lai uzlabotu mutes dobuma veselību. Philips Sonicare tehnoloģijas efektivitāte ir balstīta uz vairāk nekā 175 klīniskiem un laboratoriskiem pētījumiem, kas veikti vairāk nekā 50 universitātēs un pētniecības institūtos visā pasaulē.

Šajās zobu birstēs ir iestrādāts spiediena sensors, kas ar maigas vibrācijas brīdinājumu informē jūs par pārmērīga spēka lietošanu. Tāpat šajās ierīcēs ir iestrādāts indikators, kas brīdina par uzgaļa maiņas nepieciešamību. Zobu birstes ir draudzīgas arī zobu ortodontisko ierīču nēsātājiem. Šīs ierīces darbojas ar litija jonu akumulatoru, kas jāuzlādē aptuveni ik pēc 2 nedēļām. Arī par izlādes tuvošanos jums paziņos pati ierīce, iedegoties indikatora lampiņai.

Rūpes arī par bērnu zobiņiem
Nevienam vecākam nav noslēpums, ka, tuvojoties zobu tīrīšanas laikam, bērniem parādās dažādas darīšanas un vajadzības. Philips ir radījis Sonicare Kids lietotni, kurā bērnu draugs Sparklijs kopā ar jūsu bērnu ik rītu un vakaru tīra zobus. Šī zobu birste ir savienojama ar vecāku viedierīci, kurā bērni iesaistās izzinošā rotaļā. Bērniem tiek mācīta pareiza zobu un mutes dobuma kopšana. Arī tīrīšanas laiks tiek pakāpeniski palielināts līdz 2 minūtēm, kas atbilst zobu tīrīšanas ieteikumiem. 

Zobu birsti bērns var modelēt pēc saviem ieskatiem, jo komplektā ir astoņi savstarpēji maināmi dizaini, tādējādi bērns iegūs jaunu zobu birsti, kad vien vēlēsies. Tai ir ērts gumijots rokturis, ko varēs saņemt gan bērna rociņa, gan pieaugušais, ja nepieciešama palīdzība. 

Galvenais uzdevums ir iemācīt bērnam pareizi tīrīt zobus, ko palīdzēs izdarīt ne tikai vecāki, bet arī draugs Sparklijs. Par zobiņu un smaganu veselību parūpēsies sonic tehnoloģija un zobu aizsargājošais gumijotais uzgalis. Apmēram 98% vecāku, kas ir izmantojuši šo tehnoloģiju, apgalvo, ka bērni ar prieku tīra zobus ilgāk un kvalitatīvāk.

Philips Sonicare AirFloss  vēl labākam efektam 
Tiem, kas nedraudzējas ar zobu diegu, ir radīts Philips Sonicare AirFloss. Tas izstrādāts ar šauru uzgali ērtai zobstarpu tīrīšanai. Vienkārši iepildiet nodalījumā mutes skalojamo līdzekli, nospiediet vienu pogu un, pateicoties strūklai, kas tiek izdota ik pēc vienas sekundes, iegūstiet tīru mutes dobumu tikai 30 sekunžu laikā.

Izvēloties sev vajadzīgo zobu birsti, iesakām konsultēties ar zobu speciālistu, jo katram cilvēkam var būt nepieciešama atšķirīga zobu kopšana.

Zobu birstes un citas preces skaistumam un veselībai par pievilcīgu cenu un ātru piegādi ir iegādājamas interneta veikalā 220.lv!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu