Banner 980x90

PRIME AUTO noma – auto, ar kuru brauc pats, bet rūpējas citi

Starp savu personīgo auto un taksometru ir labs kompromiss – auto noma. Ir daudz un dažādas situācijas, kādēļ cilvēki izvēlas auto nomāt, tādēļ ir vērts uzzināt, ko nozīmē īstermiņa auto noma, ilgtermiņa noma un auto noma ar izpirkuma tiesībām. 

Starp savu personīgo auto un taksometru ir labs kompromiss – auto noma. Ir daudz un dažādas situācijas, kādēļ cilvēki izvēlas auto nomāt, tādēļ ir vērts uzzināt, ko nozīmē īstermiņa auto noma, ilgtermiņa noma un auto noma ar izpirkuma tiesībām. Nekad nesaki – nekad! 

Savs personīgais auto ir ērtības, kas izmaksā daudz vairāk nekā degvielas uzpildīšana, un, ja tā noslodze ir vidēji reizi mēnesī, jādomā, vai tas atmaksājas. Bet arī citos gadījumos, kad savs personīgais auto nav pieejams, auto noma ir labs risinājums: brauc pats, bet par ilgtermiņa izdevumiem un auto tehnisko stāvokli parūpēsies citi!

Auto noma
Dzīvē ir brīži, kad sava personīgā izmantošana nav izdevīga vai iespējams – auto remonts, situācija, kad automašīna pārdota, bet jaunais pasūtītais auto vēl nav pienācis, ceļojumi vai darījumu braucieni ārvalstīs, kurās ierodaties ar lidmašīnu. Tā var būt arī vēlme izmēģināt kādu automašīnu, pirms to iegādājaties savā īpašumā. Situācijas var būt dažādas, taču risinājums ir tā vērts, lai pamēģinātu – auto noma ir ērta un vienkārša. Auto būs tīrs, uzticams un komfortabls, taču visas rūpes par tehnisko apkopi un ilgtermiņa izdevumiem uzņemsies PRIME AUTO.

Īstermiņa auto noma 
Uzņēmuma nomas auto katalogs ietver daudzveidīgas automašīnu markas, lai ikviens braucējs atrastu savām prasībām piemērotāko transportlīdzekli. Ietilpīgs, uzticams un komfortabls auto ģimenes vajadzībām, paaugstināta komforta auto tālākiem biznesa braucieniem, spēcīgs un labi vadāms auto sliktākas kvalitātes ceļiem – PRIME AUTO nomas piedāvājumā ir pieprasītākie auto modeļi katrai vajadzībai,  gaumei un dzīves situācijai.  

Ilgtermiņa auto noma
PRIME AUTO ilgtermiņa auto noma ir lielisks veids, kā ietaupīt izdevumus situācijas, kad vajadzīga automašīna vai papildu automašīnas, bet nav izdevīgi tās pirkt vai ņemt līzingā. Tā ir izdevība vairākus mēnešus lietot jaunu automašīnu bez ierastajām īpašnieka auto ekspluatācijas izmaksām. Noslēdzot līgumu, sākot ar 3 mēnešiem, var neuztraukties par auto uzturēšanas izmaksām vai remontu. Ilgtermiņa auto noma ir arī iespēja pārbaudīt vai izmēģināt auto, kuru plānots iegādāties, pārliecināties par izvēli un saprast, vai tas atbilst visām prasībām, lai arī kādas tās būtu – ģimenei piemērots auto, ekonomisks vai pietiekami sportisks, tā vadāmība, automātiskā vai manuālā pārnesumkārba utt.

Auto noma ar izpirkuma tiesībām
Izvēloties šāda veida auto nomu, nomnieks vispirms saņem transportlīdzekli pagaidu lietošanai, bet pēc tam tas pilnībā nonāk nomnieka īpašumā. Viena no lielākajām priekšrocībām, izvēloties auto nomu ar izpirkuma tiesībām, ir elastīgs maksājumu grafiks. Salīdzinājumā ar auto līzingu šāda veida auto nomas pakalpojums paredz ātru darījumu ar mazāk dokumentiem un daudz zemāku pirmo iemaksu – dažos gadījumos tās var nebūt vispār.

Kopsavilkums
PRIME AUTO profesionālā un laipnā attieksme pret klientiem ir vērsta uz ilgtermiņa attiecībām. Auto nomas līgums tiek slēgts attālināti, izmantojot saprotamu auto katalogu, kurā ar viedierīces vai datora palīdzību var veikt auto rezervāciju. Katalogā sniegts katras automašīnas detalizēts apraksts un tehniskie parametri, 4 soļu pasūtīšanas process, apmaksa ir vienkārša, un to var veikt, neizejot no mājām. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)