"Baltcom" ir piesaistījis mezanīna finansējumu straujākai turpmākajai attīstībai

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Pēc vairāku piedāvājumu izskatīšanas "Baltcom" ir izvēlējies "Providence Equity Partners" piedāvāto mezanīna finansējumu, lai palielinātu investīcijas uzņēmuma tālākajā attīstībā.

Kā pilsētas informācijas portālu tīkls Pilseta24.lv uzzināja uzņēmumā, līdzšinējie investori "Ardian un Resource Partners" paliek "Baltcom" vairākuma akcionāri.

"Baltcom" valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin) informē: "Mēs kopā ar "Baltcom" akcionāriem esam izlēmuši izvēlēties tieši "Providence" piedāvāto mezanīna finansējumu dēļ šī privātā investīciju fonda pārliecinoši plašās pieredzes mediju, komunikācijas, izglītības un telekomunikāciju nozares uzņēmumos visā pasaulē. Esmu pārliecināts, ka šīs sadarbības ieguvums būs ne tikai papildus finansējums ar izdevīgiem nosacījumiem, bet arī "Providence" nozares zināšanas, kas var palīdzēt uzņēmuma izaugsmē. Šis finansējums ļaus "Baltcom" palielināt investīcijas telekomunikāciju tīkla un tehnoloģiju attīstībā, lai straujāk uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti un paātrinātu uzņēmuma izaugsmi, tostarp veicot iegādes darījumus."

Pilna darījuma summa šobrīd netiek izpausta.

"Ardian" ir 1996.gadā dibināts privātā kapitāla investīciju fonds, kuru vada "Dominique Senequier", ar pārvaldībā esošiem aktīviem 55 miljardu ASV dolāru apmērā, kuri ir ieguldīti Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā. Lielāka kompānijas daļa pieder tās darbiniekiem, kuru galvenā vērtība ir uzņēmējdarbība.

"Resource Partners" ir pieredzējis privātā kapitāla investīciju fonds, kas fokusējies uz investīcijām Centrālās un Austrumeiropas tirgos.

"Providence Equity Partners" ir viens no vadošajiem privātā kapitāla investīciju fondiem pasaulē, kurš fokusējas uz investīcijām mediju, izklaides, komunikācijas un informācijas nozarēs. Kompānija pārvalda aktīvus vairāk nekā 40 miljardu ASV dolāru vērtība. 2015.gada 24.decembrī "Providence Equity Partners" paziņoja par plānoto "Bite" grupas iegādi.

"Baltcom" dibināts 1991.gadā un 25 gadu laikā uzņēmums kļuvis par vienu no vadošajiem elektronisko sakaru sniedzējiem Latvijā. "Baltcom" saviem klientiem nodrošina ātrgaitas optisko internetu, interaktīvo televīziju, telefonsakarus un elektrības pakalpojumus.