Banner 980x90

Radiet jauku atpūtas zonu savā pagalmā

Karstā vasarā ikviens vēlas laiski atpūsties. Un to var lieliski izdarīt jūsu pašu mājas pagalmā. Nebūs nekur jābrauc, jāsēž stundām ilgā sastrēgumā un jāizvairās no lieliem cilvēku pūļiem. Ja jūs vēlaties baudīt relaksētu atpūtu, tad iekārtojiet savu pagalmu tā, lai jūs tur varētu kvalitatīvi baudīt atpūtu.

Atrodiet atbilstošas mēbeles

Pirmais, pie kā būtu jāķeras, ja jūs vēlaties iekārtot jauku atpūtas zonu savā pagalmā, ir skaistu un atbilstošu dārza mēbeļu meklēšana. Izvēlieties dārza mēbeles VidaXL par maciņam draudzīgām cenām – skaistas un kvalitatīvas dārza mēbeles, kas būs atbilstošas jūsu gaumei. Klasiskas mēbeles skaistās krāsās, kas būs viegli uzturamas, un to kopšana neprasīs lielu piepūli. Lai dārza mēbeles vienmēr izskatītos labi, par tām ir jārūpējas. Ja izvēlēsieties gaišas krāsas mēbeles, tās lieliski izskatīsies, tomēr vajadzēs veltīt vairāk laika to kopšanai. Tāpēc praktiskāka izvēle ir tumšas krāsas dārza mēbeles. 


Dārza atpūtas mēbeļu komplekts ir lieliska izvēle, ja jūsu pagalmā nav pilnīgi nekādu mēbeļu. Šādi dārza dīvāni vai krēsli ar matračiem un spilveniem ir īpaši ērti un praktiski. Tajos jūs mierīgi varēsiet pavadīt visu dienu. Izvēlieties dārza mēbeļu komplektu savai dārza atpūtas zonai – tas ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā iekārtot jūsu pagalmu. Komplektā būs iekļautas visas nepieciešamās mēbeles, lai nebūtu jālauza galva par dažādu mēbeļu saskaņošanu. Komplektā viss jau būs saskaņots, tāpēc jums tikai atliek izvēlēties, kādas krāsas un dizainu jūs vēlaties redzēt savā pagalmā.

Laiks sauļoties


Ja jūsu mājai ir kaut neliels pagalms, tad jūs tajā varat sauļoties. Tas ir iespējams arī tad, ja kaimiņi atrodas ļoti tuvu, jo pagalmu var iekārtot tā, lai jūs varētu paslēpties no citu skatieniem. Piemēram, saulessargs vai dārza nojume jūs paslēps no ziņkārīgiem skatieniem. Savukārt sauļošanās krēsli noteikti būs nepieciešami, ja jūs vēlaties ērti sauļoties un nosnausties. Protams, sauļoties var arī uz segas vai dvielīša, taču sauļošanās krēsli ir daudz ērtāki, kā arī tie pasargās no nevēlamiem viesiem – skudrām un citiem maziem kukaiņiem.

Neaizmirstiet par skaistu un nomierinošu apkārtni

Lai mierīgi baudītu atpūtu, ir svarīgi, lai apkārtējā vide ir sakopta un uz to ir patīkami skatīties. Iekārtojiet savu dārzu atbilstoši jūsu gaumei. Sastādiet skaistas un smaržīgas puķes, kā arī izlieciet jaukus dekorus. Puķu smarža palīdzēs relaksēties, kā arī uz ziediem vienmēr ir patīkami skatīties. Ja jums nav laika katru dienu darboties dārzā, tad izvēlieties viegli kopjamus ziedus un augus. Taču daudziem cilvēkiem dārza darbi ir kā meditācija un atpūta.

Novietojiet dažādus dekoratīvus priekšmetus, lai radītu patīkamu atmosfēru. Skaistas dārza figūras vai nelielas strūklakas ir laba izvēle, ja vēlaties ko vizuāli baudāmu un relaksējošu. Protams, arī dažāda veida apgaismojums radīs jauku atmosfēru, tomēr dienas laikā no apgaismojuma nebūs jēgas, tāpēc iekārtojiet pagalmu tā, lai to var jauki baudīt gan dienas laikā, gan tumšā vakarā. Tie būs kā divi dažādi pagalmi.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu