Roku dezinfekcija ar mobilajiem stendiem no TOI TOI Latvija

Mūsdienās tīra vide kļūst arvien aktuālāka. Vietās, kur vienkopus atrodas liels cilvēku skaits, roku dezinfekcijas stendi ir kļuvuši par neatņemamu telpas vai atvērtas platības sastāvdaļu. Kur novietot šādus stendus un kā ar tiem norit roku dezinfekcija? Lasi un uzzini šī raksta turpinājumā!

Roku dezinfekcija – vai tā ir nepieciešama?
Roku dezinfekcija būtiska ir bijusi jau pirms pandēmijas – tādējādi iespējams nodrošināties pret dažādu vīrusu saslimšanu izplatības, nodrošinot paaugstinātus higiēnas standartus, piemēram, pasākumos vai publiskās vietās. TOI TOI Latvija roku dezinfektors ir ērti uzstādāms un viegli izmantojams, tāpēc to iecienījuši klienti visā pasaulē. 

Ņemot vērā visus faktorus – gan to, ka cilvēki vēlas veikt dezinfekciju ātri, gan to, ka roku dezinficēšanas veidi kļūst arvien nepieciešamāki –, roku dezinfekcijas dozatori ir lieliska alternatīva, ko izvēlēties gan īslaicīgi, gan ilgākā laika periodā. 

Kādas ir TOI TOI Latvija pieejamās alternatīvas roku dezinficēšanai?
TOI TOI Latvija, neatkarīgi no tā, vai esat juridiska persona vai privātpersona, piedāvājumā ir roku dezinfekcijas līdzekļu turētājs, ko nomāt un uzstādīt sev vēlamajā vietā telpās vai ārpus tām. 

TOI TOI Latvija varat izvēlēties starp divu veidu dezinfekcijas aprīkojumiem.

1. Dezinfekcijas stends rokām

Šis jaunums tiek piedāvāts, lai nodrošinātu tādas higiēnas prasības, kas raksturīgas vietām, kur nepieciešami paaugstināti standarti. Ņemot vērā, ka roku dezinfekcija ir efektīvs veids, kā samazināt vīrusu pārnešanas iespējas, to nereti kā alternatīvu izmanto vietās, kur vienkopus strādā liels cilvēku skaits, piemēram, būvlaukumos, vai atrodas daudz cilvēku – pasākumos. 

Kas raksturo šādu dezinfekcijas stendu?

 • Tas ir izmēros salīdzinoši neliels (50x50 cm – augstumā 1,2 m). Šī iemesla dēļ stends ir ļoti praktisks, ērti novietojams un neaizņem daudz vietas – to novietot varēs arī šaurākās vietās ar ierobežotu platību.
 • Tas darbojas ar kājas pumpja palīdzību. Vienā spiedienā no dozatora tiek izvadīts nepieciešamais dezinfekcijas līdzekļa daudzums – ērti un vienkārši lietošanai.
 • Šādu stendu var novietot gan iekštelpās, gan ārā.
 • Tam ir 10 L tvertne, kurā ievietot dezinfekcijas līdzekli. Tas sniedz iespēju veikt roku dezinfekciju ~2000 reižu.
 • Tas ir mobils un spēj veikt funkciju bez ierobežojumiem – nav nepieciešams pieslēgt ne strāvas padevi, ne baterijas vai kā citādi to darbināt.

 2. Dezinfekcijas statīvs rokām
Efektīvas dezinfekcijas metodes sniedz arī mobilais statīvs, pie kura vienlaicīgi roku dezinfekciju var veikt četri cilvēki – katrs no savas statīva puses. Tas ir izmēros liels un tajā pašā laikā arī salīdzinoši smags, bet ietilpīgs dezinfekcijas statīvs. Kas par to jāzina?

 • Dezinfekcijas statīva svars (tukšam) ir 14 kg – tas nozīmē, ka tas būs stabils un nevajadzēs satraukties par to, vai statīvs neapgāzīsies.
 • Statīva stabilitāti nodrošina arī stabilās kājas, kas ir paplašinātas uz lejasdaļu – platums sasniedz nedaudz vairāk par 70 centimetriem.
 • Ar vienu piepildītu statīva tvertni iespējams dezinficēt rokas līdz pat 5333 cilvēkiem. 

Kur visbiežāk šādi stendi tiek novietoti?
Iespējas šādiem stendiem ir neierobežotas, taču visbiežāk tie tiek izvēlēti, lai novietotu:

 • slēgtās pasākumu teritorijās – pie ieejas, ēdināšanas zonā, labierīcību zonā un citās vietās, kur tie var būt īpaši nepieciešami un parocīgi;
 • publiskās vietās – tie var būt pasākumi, kas nav ierobežotā teritorijā, kādi sporta pasākumi, piemēram, maratoni. Tad stends vai statīvs tiek novietots starta/finiša zonā vai kādā citā vietā, kur ir lielāka cilvēku plūsma;
 • būvlaukumos. Lai nodrošinātu tīru vidi plašā darbinieku lokā, dezinfekcijas stendi ir kļuvuši par teju neatņemamu sastāvdaļu dažāda veida būvniecības objektos;
 • ražošanas ēkās. Vietās, kur ir augstas higiēniskās prasības, šādi mobilie roku dezinficētāji ir būtiski. Tos TOI TOI Latvija darbinieki papildinās pēc nepieciešamības, lai ražošanas uzņēmumā strādājošie ik dienu varētu dezinficēt rokas, nesatraucoties par higiēnas problēmām, piemēram, strādājot ar pārtikas produktiem;
 • pie labierīcībām. Pēc tualetes apmeklējuma, roku mazgāšana un dezinfekcija publiskās vietās ir būtiska, tādēļ šādus stendus var novietot pie labierīcību izejas.

 Izvēlieties TOI TOI Latvija vien dažu minūšu laikā!
TOI TOI Latvija mājaslapā toitoi.lv iespējams ērti veikt dezinfekcijas stendu vai statīvu rezervēšanu uz sev vēlamo laiku, neatkarīgi no tā, vai aprīkojums nepieciešams dienu, divas vai mēnesi. Turpat mājaslapā varat arī iepazīties ar galveno informāciju – tehnisko specifikāciju, kas ļauj saprast, ar ko jārēķinās, nomājot šāda veida aprīkojumu.

Ko darīt, ja nezināt, kam dot priekšroku?
Jautājumu gadījumā varat vērsties pie TOI TOI Latvija virtuālā asistenta vai zvanīt uz mājaslapā norādīto kontaktinformāciju. Tāpat pastāv vēl viena iespēja – apmeklēt kādu no TOI TOI Latvija filiālēm dažādos Latvijas reģionos, lai konsultētos ar pieredzējušiem speciālistiem, kas ieteiks optimālāko variantu. Filiāles atrodas gan Rīgā, gan Liepājā, Valmierā un Daugavpilī.

Ienāciet toitoi.lv mājaslapā, uzziniet vairāk par roku dezinfekcijas aprīkojumu un pasūtiet to jebkurā diennakts stundā!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu