Banner 980x90

Stilīgi krēsli spēj uzlabot interjeru

Krēsli mūsu mājās ir viens no svarīgākajiem aksesuāriem. Tie ne tikai piešķir telpai stilu un noskaņu, bet tie ir arī praktiski. Krēsls ir noderīgs ne tikai sēdēšanai, bet uz tā var arī uzkāpt, lai aizsniegtu kaut ko pašos augstākajos plauktos, kā arī uz tā var novietot drēbes, kuras ir vienu reizi uzvilktas, vai sagatavot drēbes nākamajai dienai, lai no rīta nav ilgi jāmeklē skapī.

Kā izvēlēties jaunu krēslu?

Ja jums ir nepieciešams nomainīt vecos krēslus vai arī vienkārši vēlaties nedaudz pamainīt telpu iekārtojumu, tad ir jāmeklē jauni krēsli. Krēslu maiņa nav tik dārga un sarežģīta kā, piemēram, dīvāna, gultas vai skapja maiņa. Tāpēc jauni krēsli ir lieliska doma, ja vēlaties nedaudz atsvaidzināt istabas interjeru.

Viesistaba ir telpa, kurā mēs ikdienā uzturamies visbiežāk, tāpēc parasti šai telpai veltām visvairāk laika, lai to iekārtotu atbilstoši mūsu vēlmēm. Atpūtas krēsls iederas jebkurā viesistabā arī tad, ja telpa nav tik liela. Principā viesistaba vienmēr būs vislielākā telpa arī pavisam mazos dzīvokļos, tāpēc atpūtas krēslam vieta būs. Ja viesistaba nav diez ko liela, tad labāk izvēlēties nelielu dīvānu un atpūtas krēslu, nevis milzīgu dīvānu, kas vizuāli samazinās telpu. Ar atpūtas krēslu būs daudz ērtāk, jo to var viegli pārbīdīt un pārvietot, lai novietotu vajadzīgajā vietā.

Izvēlieties atpūtas krēslu, kas ir pieskaņots dīvānam, tomēr tas nenozīmē, ka atpūtas krēslam ir jābūt tādā pašā krāsā vai no tāda paša materiāla, kā dīvāns. Jūs droši varat izvēlēties pieskaņotu krāsu vai rakstus, lai izceltu atpūtas krēslu, vienlaikus to harmoniski saskaņojot ar dīvānu. Mūsdienu plašajā mēbeļu piedāvājumā ir iespējams atrast visdažādākā stila atpūtas krēslus – lielus, mazus, auduma, ādas, dažādās formās, dažādās krāsās, kā arī ar dažādiem rakstiem un apdrukām.

Kāpēc ēdamistabas krēslu izvēlei ir liela nozīme?

Vēl viena telpa, kurā parasti ir krēsli, ir virtuve vai ēdamistaba. Lielākajā daļā dzīvokļu ēdamgalds un krēsli ir virtuvē, jo nav atsevišķas telpas, kur varētu iekārtot ēdamistabu. Neatkarīgi no tā, kur jūs ikdienā ēdat – virtuvē vai atsevišķā ēdamtelpā –, ēdamistabas krēslu izvēlei ir liela nozīme.

Ēdamistabas krēsliem ir jābūt ērtiem un praktiskiem. Pirmkārt, tiem ir jāpiestāv kopējam telpas interjeram. Saskanīgas krāsas, stils un dizains ir nozīmīgs, izvēloties jaunus krēslus. Jūs varat arī izvēlēties dažādus krēslus, kas ir savstarpēji saskanīgi. Dažādu krēslu izvēle noteikti padarīs jūsu telpas interjeru daudz saistošāku un modernāku.

Vēl noteikti ir jāpievērš uzmanība ēdamistabas krēslu materiālam, to augstumam un formai. Ēdamistabas krēsli vietnē VidaXL.LV ir plašā skaitā, tāpēc jums būs, no kā izvēlēties. Ir ieteicams izvēlēties viegli tīrāmu materiālu it īpaši tad, ja mājās ir mazi bērni. Šie krēsli tiek pakļauti nosmērēšanas riskam vairāk nekā citas mēbeles, tāpēc ieteicams izvēlēties materiālu, kas ir viegli tīrāms un kurā neiesēdīsies traipi. Tāpat ir svarīgs arī ēdamistabas krēslu augstums – tas jums jāpieskaņo ēdamistabas galdam. Jāizvēlas krēsli, kuros būtu ērti sēdēt un ēst pie galda. Īpaša nozīme krēslu augstumam jāpievērš tad, ja jums ir nestandarta augstuma galds vai ļoti maza ēdamtelpa. Ja telpa ir maza, tad ir svarīgi izvēlēties krēslus, kurus ir iespējams pastumt zem galda, tāpēc labāk izvēlēties regulējamus krēslus vai krēslus ar zemu atzveltni vai bez tās. Mūsdienās ir viegli atrast tieši tādu krēslu, kāds jums ir nepieciešams.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu