Uzticams autoserviss Rīgā

Labs autoserviss ir viens no pakalpojumiem, kura aktualitāte nekad nav zudusi un nezudīs. Tāpat kā labi ārsti, frizieri vai citu jomu speciālisti, arī zinoši auto jomas meistari tiek meklēti kā ar uguni, jo pietiekami bieži klienti piedzīvo vilšanos saņemtā pakalpojuma kvalitātē. Uzreiz jāsaka, ka labs autoserviss, kas sniedz garantiju par padarīto darbu, nav tas lētākais prieks, bet mēs zinām, ka skopais maksā divreiz. Tāpēc labāk veikt remontu vienreiz, kārtīgi un samaksāt par to godīgu cenu, nevis braukt ar vienām un tām pašām problēmām uz dažādiem servisiem, tā arī netiekot pie vēlamā rezultāta.

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām
“Riepu Garāžas” autoserviss piedāvā plašu pakalpojumu klāstu – auto remontu, apkopi un sagatavošanu tehniskajai apskatei. Katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja un risinājumi, balstoties uz vajadzībām, vēlmēm un arī finansiālajām iespējām. Autoservisā strādā pieredzējuši un profesionāli meistari, kuri visus tiem uzticētos darbus veic ar lielu atbildību un precizitāti, kas auto jomā ir ļoti būtiska. Pieredzējušu profesionāļu komanda diagnosticēs jūsu automašīnas tehniskās problēmas un ieteiks labākos risinājumus to novēršanai. Tālāk jau saskaņotais remonta plāns tiks veikts atbilstoši augstākajiem darba kvalitātes standartiem. 

“Riepu Garāžas” autoservisa speciālisti tiks galā ne tikai ar tādiem ikdienišķiem uzdevumiem kā ritošās daļas, bremžu sistēmas remontu un citām auto apkopes lietām, bet arī spēs risināt sarežģītus jautājumus un veikt diagnostiku neskaidru problēmu gadījumā.

Kādus pakalpojumus sniedz “Riepu Garāžas” autoserviss
Autoservisa pakalpojumu klāstā ir dažādi ikdienā nepieciešami auto uzturēšanas un apkopes pakalpojumi, kurus iespējams veikt jebkuras markas automašīnai:

 • ritošās daļas pārbaude un remonts;
 • auto sagatavošana tehniskajai apskatei CSDD;
 • bremžu sistēmas pārbaude uz moderna bremžu stenda;
 • bremžu sistēmas remonts;
 • eļļas maiņa;
 • lukturu regulēšana;
 • riteņu ģeometrijas (savirzes) regulēšana uz 3D stenda;
 • zobsiksnu maiņa;
 • metināšanas darbi;
 • riepu montāža, balansēšana un remonts;
 • lieto disku remonts (valcēšana, metināšana);
 • auto kondicionieru sistēmu pārbaude, uzpilde un remonts;
 • citi auto apkopes un remonta darbi.

Pieprasīts autoservisa pakalpojums ir auto bremžu remonts un bremžu apkope. Klientiem tiek piedāvāta kvalitatīva bremžu sistēmas diagnostika, apkope un remonts. Autoserviss aprīkots ar modernu bremžu pārbaudes stendu, uz kura var veikt bremžu pārbaudi un diagnostiku jebkuras piedziņas automašīnām. Tāpat autoservisā iespējams sagatavot auto ikgadējai tehniskajai apskatei – ritošās daļas pārbaude un diagnostika, lukturu regulēšana, bremžu stends, datordiagnostika u.c. Ja pārbaudes laikā tiek atklāti defekti vai nepilnības, tās uzreiz iespējams novērst, lai tehniskā apskate nesagādātu raizes. Protams, servisā var veikt regulārās auto apkopes – dzinēja eļļas maiņu, filtru maiņu, tehnisko šķidrumu nomaiņa. Veicot automašīnas regulāro apkopi, mehāniķi arī veic kopējo auto stāvokļa novērtējumu un informē klientu, ja kādu auto mezglu nepieciešams remontēt vai nomainīt.

Jūsu rīcībā arī riepu servisi visā Rīgā 
“Riepu Garāža” ir viens no vadošajiem auto riepu un disku mazumtirgotājiem Latvijā. Klientu ērtībām pieejami vairāki riepu servisa centri Rīgā, kā arī tiek nodrošināta ātra riepu piegāde visā Latvijā un Baltijā. Visos riepu centros klienti atradīs jaunas vai lietotas auto riepas, metāla un vieglmetāla diskus, riepu un disku aksesuārus, auto akumulatorus un citus auto piederumus. Pieredzējušo profesionāļu komanda individuāli palīdzēs katram klientam izvēlēties labāko un izdevīgāko risinājumu. Pieejami arī visi saistītie pakalpojumi – riepu montāža, remonts un uzglabāšana, auto disku remonts, krāsošana, restaurācija, riteņu ģeometrijas regulēšana, arī auto kondicionieru sistēmu uzpilde, diagnostika un remonts. 

Vairāk informācijas par “Riepu Garāžas” precēm, servisu pakalpojumiem un cenām atradīsiet riepugaraza.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu