Banner 980x90

Dezinfekcijas vārti Covid-19 inficēšanās risku samazināšanai un higiēnas prasību kvalitātes sistēmas modernizēšanai

Dezinfekcijas sistēma jeb dezinfekcijas ieejas vārti nodrošina pilna auguma dezinfekciju, bezkontakta temperatūras mērīšanu un cilvēku plūsmas organizēšanu. Gate0 daudzfunkcionālā dezinfekcijas sistēma palīdz savlaicīgi identificēt slimības simptomus, nepieļaujot tālāku vīrusu izplatību.

Inficēšanās risku samazināšana darba vietās ir viens no galvenajiem uzņēmumu un iestāžu izaicinājumiem šī brīža epidemioloģiskās situācijas laikā. Vienlaikus uzņēmējiem ir jāturpina veicināt izaugsmi, attīstot ražošanas līnijas un piedāvājot kvalitatīvākas un drošākas preces un pakalpojumus. Būtiskākie piesardzības pasākumi, kuri palīdz ne tikai samazināt personu inficēšanās risku, bet arī modernizēt sanitāro un higiēnas prasību izpildi, ir dezinfekcija, temperatūras mērīšana un cilvēku plūsmas organizēšana. Viens no Latvijas tirgū modernākajiem integrētajiem risinājumiem ir SIA Altas IT piedāvātā dezinfekcijas vārtu sistēma Gate0, kura ir piemērota gan Covid-19 inficēšanās risku samazināšanai, gan uzņēmumu higiēnas prasību kvalitātes sistēmu modernizācijai.


Kas ir dezinfekcijas sistēma Gate0?
Dezinfekcijas sistēma jeb dezinfekcijas ieejas vārti nodrošina pilna auguma dezinfekciju, bezkontakta temperatūras mērīšanu un cilvēku plūsmas organizēšanu. Gate0 daudzfunkcionālā dezinfekcijas sistēma palīdz savlaicīgi identificēt slimības simptomus, nepieļaujot tālāku vīrusu izplatību. Uzņēmumos un iestādēs ar lielu cilvēku plūsmu īpaši svarīga ir Gate0 sniegtā pilna auguma dezinfekcija. Vīrusu un mikrobu daļiņu likvidēšana ne tikai no rokām, bet arī apģērba un apaviem nodrošina maksimālu darba vides un darbinieku drošību, ievērojot epidemioloģiskās drošības un higiēnas prasības. Šī dezinfekcijas sistēma ir lieliski piemērota ražošanas un farmācijas uzņēmumiem, loģistikas un pakošanas centriem, kā arī slimnīcām, poliklīnikām, laboratorijas un valsts pārvaldes iestādēm. Turklāt Gate0 plašās modifikācijas iespējas, ar piekļuves kontroles un masku detekcijas moduļiem, sniedz iespēju pielāgot dezinfekcijas vārtus ikviena uzņēmuma prasībām, lai tie kalpotu ne tikai Covid-19 laikā, bet arī kā ieguldījums higiēnas sistēmu modernizēšanā. 


Gate0 Covid- 19 inficēšanas risku samazināšanai
Uzņēmumiem, kuru darbības specifika neatļauj darba procesu vadīt attālināti, ir jārūpējas par saviem darbiniekiem, īstenojot efektīvus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai darba kolektīvā. Gate0 dezinfekcijas sistēmas sniegtās iespējas Covid-19 pandēmijas piesardzības pasākumu īstenošanā jau ir guvušas atzinību Latvijas ražošanas uzņēmumu vidū. To atzinīgi novērtē arī Aivars Žimants, uzņēmuma SIA Pure Chocolate līdzīpašnieks un padomes loceklis: "SIA Pure Chocolate prioritāte vienmēr ir bijusi rūpes par darbinieku  personīgo higiēnu un pārtikas nozares uzņēmumu ražošanas procesa kvalitātes sistēmas procedūru ievērošanu, lai patērētājiem piedāvātu augstākās kvalitātes gala produktus. Lai nodrošinātu darbinieku drošību Covid-19 pandēmijas laikā, tika meklēti papildu tehniskie risinājumi darbinieku un ražošanas procesa drošības prasību ievērošanai – personu dezinfekcija, temperatūras noteikšana un personu identifikācija, ievērojot personu datu aizsardzību. Gate0 dezinfekcijas sistēma nodrošina svarīgāko šajos apstākļos – uzņēmuma darbinieki ir droši par sevi un par saviem kolēģiem. SIA ALTAS IT piedāvātais dezinfekcijas risinājums ir lieliski piemērots ne tikai pārtikas ražošanas uzņēmumiem un slimnīcām, bet arī citām sabiedriskajām iestādēm."


Higiēnas prasību kvalitātes sistēmas modernizācija 
Gate0 izmantošana Covid-19 inficēšanās risku samazināšanai ir tikai viens no dezinfekcijas sistēmas lietošanas veidiem. Ražošanas procesa drošības un higiēnas prasību kvalitātes sistēmas modernizācija un uzlabošana ir tikpat nozīmīga Gate0 izmantošanas iespēja. Modernizējot esošas kvalitātes sistēmas, uzņēmumiem ir iespēja ne tikai parūpēties par savu darbinieku drošību un produkcijas kvalitāti, bet arī efektivizēt higiēnas prasību izpildi un atvieglot higiēnas prasību ievērošanas kontroli ilgtermiņā. Šodien higiēnas un sanitāro prasību izpilde ir nozīmīga ne tikai pārtikas aprites uzņēmumiem, kuriem jāizpilda Pārtikas un veterinārā dienesta vadlīnijas, bet arī saimniecības un kosmētisko preču ražošanas uzņēmumiem, kā arī preču apstrādes un iepakošanas uzņēmumiem, lai nodrošinātu drošu tālāku preču izplatīšanu tirgū. Šādi inovatīvi un daudzfunkcionāli uzņēmumu darbības atbalsta risinājumi jau šodien ļauj ievērojami uzlabot ikdienas darbu un padarīt to drošāku. 


ALTAS IT Latvija ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem video novērošanas, transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē Baltijas valstīs. ALTAS Lietuvā lepojas ar uzņēmējdarbības pieredzi kopš 1992. gada, savukārt ALTAS IT Latvija savu darbību uzsāka 2011. gadā. 

Altas IT, SIA
+371 66100650
www.altas.lv


 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)