Banner 980x90

Invertora tipa elektroģeneratori – perfekts risinājums privātmājām, atpūtai pie dabas un dažādiem pasākumiem

Jebkura darbības sfēra mūsdienās ir cieši saistīta ar elektroenerģijas izmantošanu. Mēs pielietojam dažādas elektroierīces gan mājsaimniecībā, gan iekštelpu un ārtelpu izgaismošanā, gan dažādos būvniecības un remonta darbos, kā arī profesionālajā darbībā utt. Bez elektrības nav iedomājami pat elektromontāžas darbi! 

Pateicoties tai, mēs varam izbaudīt nenovērtējamu komfortu, jo šodien pieejamā elektrotehnika paveic virkni darbu mūsu vietā, ļaujot iegūt vairāk brīvā laika. Taču, tiklīdz rodas elektroapgādes pārrāvumi vai elektroenerģijas saņemšana kādu apstākļu dēļ ir ierobežota – mēs izjūtam būtiskas neērtības. Šī iemesla dēļ arvien aktuālāki kļūst elektrības ģeneratori, starp kuriem īpašu vietu ieņem invertora tipa ģeneratori, kurus lieliskā cenas un kvalitātes attiecībā piedāvā uzņēmums "Energolukss" – vadošais pilna servisa elektroapgādes risinājumu nodrošinātājs, kas stabili un veiksmīgi darbojas Latvijas un citu Baltijas valstu tirgū jau vairāk nekā 20 gadus.

Kas jauns "Energolukss" ģeneratoru piedāvājumā?

Latvijā elektrības ģeneratori ir labi pazīstami un jau gadiem ilgi tiek plaši pielietoti visdažādākajās jomās, taču līdz šim patērētājiem tie bija sarežģītāk pieejami iekārtu augsto izmaksu dēļ. Piemēram, 2 kW ģenerators izmaksāja pat vairāk nekā 1000–1500 EUR. Tāpēc "Energolukss, gādājot par savu klientu vajadzībām un ērtībām, ir papildinājis savu piedāvājumu ar jauniem un ērti lietojamiem invertora tipa ģeneratoriem, kas ražoti pēc speciāla "Energolukss" pasūtījuma. Tie vairāku gadu laikā ir parādījuši izcilus darba rezultātus un priecē ar virkni priekšrocību. Viena no būtiskākajām – demokrātiskā cena, kas ir līdz pat četrām reizēm zemāka nekā līdzvērtīgiem tirgū piedāvātiem ģeneratoriem.

Jaunie "Energolukss" invertora tipa ģeneratori ir rūpīgi testēti gan rūpnīcā, gan "Energolukss" tehnikas nomā un ir saņēmuši tikai pozitīvas atsauksmes kā no valsts un privātajiem uzņēmumiem, tā privātpersonām un pat no militārās jomas pārstāvjiem. Šobrīd uzņēmums saviem klientiem spēj piedāvāt jau vairāk nekā 200 dažādu modeļu un jaudas ģeneratorus, sākot no 1–4,2 MW, tādējādi nodrošinot ikvienam interesentam atbilstošāko elektroapgādes risinājumu. Turklāt invertora tipa un citus piedāvājumā esošos ģeneratorus iespējams ne tikai iegādāties, bet arī nomāt, kas īstermiņā ir īpaši komfortabls un izdevīgs risinājums. Papildus uzņēmums nodrošina arī visas nepieciešamās apkopes un remonta servisu – ne tikai pašu, bet arī citu ražotāju iekārtām.

Invertora ģeneratori – ērts energoapgādes risinājums ar plašu pielietojumu

Invertora ģeneratori ir izpelnījušies lielu atzinību, pateicoties to daudzajām labajām īpašībām.

1. Viegli un mobili

"Energolukss" zīmola invertora ģeneratori ir vienfāzes iekārtas, kas darbojas ar kompaktu iekšdedzes benzīna dzinēju. Šāda tipa ģeneratori ir lieliski piemēroti pielietošanai sadzīvē – privātmājās, vasarnīcās, lauku mājās, dārzos u. tml. Tāpat tie ir perfekti sevi parādījuši, nodrošinot elektroenerģiju valsts un privātajiem būvuzņēmumiem, kas veic celtniecības un remontdarbus vairākos objektos. Piemēram, invertora ģeneratori labi noder dažādu mazo elektroinstrumentu darbināšanai. Kad darbā svarīga ir mobilitāte, tie ir neaizvietojams risinājums, pateicoties nelielajam svaram – piemēram, 2 kW ģeneratoru var viegli pārvietot, turot to vienā rokā. Savukārt lielākie ģeneratori ērtākai transportēšanai ir aprīkoti ar ritenīšiem.

2. Stabils spriegums

Viena no lielākajām priekšrocībām ir invertora ģeneratoru stabilais spriegums ar minimālām svārstībām līdz 1% (salīdzinājumam – standarta ģeneratoru sprieguma svārstība var sasniegt līdz pat 10%). Tādējādi invertora ģeneratori ir perfekts variants jutīgas tehnikas darbināšanai, piemēram, datoriem un citām sadzīves elektroierīcēm. Tomēr jāatceras, ka, iegādājoties jebkuru ģeneratoru, vienmēr jāpārliecinās, kāds ir to izejas spriegums, kā arī izvēle jāveic atkarībā no tā, kādas ierīces plānots ar ģeneratora palīdzību darbināt.

3. Klusi un izmantojami jebkuros laikapstākļos

Mazo (1–3,5 kW) ģeneratoru trokšņa līmenis ir vien 60 dB 7 metru attālumā (standarta ģeneratoriem – 70 līdz 80 dB), pateicoties klusinātam plastmasas korpusam, kurā iestrādāta īpaša skaņas izolācija. Līdz ar to invertora ģeneratoram nav jāparedz atsevišķa telpa, jo tā darbība itin nemaz nav traucējoša – tos droši var ņemt līdzi, piemēram, dažādos atpūtas izbraucienos pie dabas, kur ir vēlme izbaudīt mieru, klusumu un komfortu. Tāpat invertora ģeneratori ir ļoti pieprasīti to uzņēmumu vidū, kas mēdz piedalīties dažādos brīvdabas pasākumos un izstādēs, kur klusums ir īpaši būtisks nosacījums. Turklāt, pateicoties aizsardzībai pret mitrumu, nav jābaidās darbināt ģeneratoru lietus gadījumā.

4. Paralēlās darbības funkcija

Iespēja pieslēgt paralēli divus ģeneratorus ļauj pielāgot to jaudu pēc nepieciešamības. Piemēram, ja ir divi invertora ģeneratori ar maksimālo jaudu 2,3 kW, saslēdzot tos paralēli, no vienas rozetes iespējams iegūt aptuveni 4 kW lielu jaudu. Šī funkcija lieti noder visdažādākajās situācijās, piemēram, piedaloties izbraukuma pasākumos, kur zināms, ka ik pa laikam būs nepieciešama lielāka jauda noteiktu elektroierīču darbināšanai. Šādos gadījumos labāk iegādāties vai iznomāt nevis vienu lielu un smagu ģeneratoru, bet gan divus mazus paralēli saslēdzamus ģeneratorus, lai nepieciešamības gadījumā varētu tos darbināt vai nu uz pusslodzi vai pilnu jaudu.

5. Ekonomisks risinājums

Visiem invertora tipa ģeneratoriem tehniskajos datos ir norādīts viens vienīgs degvielas patēriņa rādītājs – tie ir 0,65 litri uz 1 kW. Tātad – 1 kW ģeneratora degvielas patēriņš būs 0,65 litri stundā, savukārt 2 kW ģeneratoram – aptuveni 1,3 litri uz 2 kW. Tas ir draudzīgs risinājums budžetam, ņemot vērā to, ka invertora tipa ģeneratori visbiežāk kalpo kā rezerves enerģijas avots.

6. Ilgstoša ekspluatācija

Invertora ģeneratoriem līdz 3,5 kW dzinēja darbības resurss ir aptuveni 1000–1500 stundas, savukārt lielākiem ģeneratoriem – vidēji 2500 stundas. Tomēr, lai nodrošinātu maksimāli ilgu iekārtas ekspluatācijas laiku, ir stingri jāseko līdzi iekārtas apkopes grafikam. Jāpiemin, ka nepārtrauktā režīmā mazākie invertora tipa ģeneratori var darboties, sākot no 4–5 stundām, savukārt lielākie (7,7 kW) – ap 7–8 stundām, kas ir pilnībā pietiekami, lai nodrošinātu strāvu noteiktām elektroierīcēm, piemēram, elektroapgādes pārrāvumu gadījumos vai dažādu nelielu remontdarbu veikšanai, kā arī dalībai izstādēs un cita veida pasākumos, kur iespēja pieslēgties strāvas padevei ir ierobežota vai tās nav vispār.

Par "Energolukss"

Stabils, klientiem vienmēr pieejams uzņēmums, kurā strādā vadošie jomas eksperti, kas ar prieku ieteiks tehniski un ekonomiski piemērotāko elektrobarošanas risinājumu;

• Uzņēmuma piedāvājums tiek regulāri aktualizēts, lai varētu nodrošināt klientiem daudzpusīgu un kvalitatīvu palīdzību energorisinājumu sfērā;

Kvalitatīva produkcija ar augstu pievienoto vērtību – uzticamu, operatīvu un augsti profesionālu atbalstu visā Baltijā tieši tad, kad klientam tas visvairāk nepieciešams;

Remonts un apkopes jebkurā Latvijas punktā – ne tikai "Energolukss" ģeneratoriem, bet arī citu ražotāju iekārtām;

Lielākais nomas ģeneratoru parks visā Baltijā un plaša ģeneratoru un citu preču pieejamība uz vietas, kas ļauj nodrošināt klientiem ātru un kvalitatīvu servisu;

Pilns pakalpojumu klāsts no A līdz Z – "Energolukss" spēj nodrošināt rezerves un pastāvīgo elektrobarošanu visai mājai, ietverot automātikas, sadalņu, kabeļu, UPS iekārtu uzstādīšanu un citus elektroinstalācijas darbus, lai visas elektroiekārtas, neatkarīgi no elektrības zuduma, darbotos droši un nepārtraukti;

• Pretimnākoša, individuāla un uz ilgtermiņa sadarbību vērsta attieksme pret katru klientu, pastāvīgajiem klientiem – īpaši piedāvājumi un atlaides.

"Energolukss" invertora tipa un dažādi citi elektroģeneratori ir atrodami uzņēmumā uz vietas, kā arī 19 "Kesko Senukai" tirdzniecības vietās visā Latvijā un Igaunijā.

Sīkāk iepazīties ar "Energolukss" risinājumiem iespējams, sazinoties ar uzņēmumu pa tālruni 67542223, rakstot uz e-pastu info@energolukss.lv, vai mājaslapā www.energolukss.lv!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)