Izsludināta pieteikšanās gaismas festivāla "Staro Rīga" projektu finansēšanas konkursā

Foto: Edijs Pālens/LETA
Foto: Edijs Pālens/LETA

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludinājis pieteikšanos gaismas festivāla "Staro Rīga" projektu un ideju finansēšanas konkursā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Šogad gaismas festivāls "Staro Rīga" atzīmēs desmit gadu jubileju. Tā norise plānota no 17.novembra līdz 20.novembrim - laikā, kad tiek atzīmēta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena. 2017.gada festivāla tēma ir "Uz zvaigznēm".

Konkursā tiks piešķirts finansējums gaismas objektu izveidošanai un tajā piedalīties aicina gan Latvijā, gan ārvalstīs reģistrētas juridiskas personas, pašvaldības un valsts institūcijas, individuālos komersantus, kā arī fiziskas personas.

Projekta un/vai idejas pieteikumi jāiesniedz līdz 2017.gada 31.marta plkst.12, Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5. Ja pieteikums tiek sūtīts pa pastu, tad pasta zīmogam jābūt ne vēlākam kā 2017.gada 28.marts. Vienlaicīgi pieteikums jānosūta arī elektroniski uz e-pasta adresi staroriga@riga.lv.