Banner 980x90

No 17. līdz 23. oktobrim iedzīvotāji aicināti piedalīties Latvijas Veselības sporta nedēļas aktivitātēs

No 17. līdz 23. oktobrim Latvijā norisināsies Latvijas Veselības sporta nedēļa jeb MOVE WEEK. Visas nedēļas garumā iedzīvotāji tiek mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalās jau vienpadsmito gadu.

Veselības nedēļa ir Eiropas mēroga projekts, kas popularizē veselīgu dzīvesveidu un iesaista pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. "NowWeMOVE" projektu jau 11. reizi organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām. Latvijā Veselības nedēļu koordinē Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Visas nedēļas garumā tiks piedāvātas daudzveidīgas fiziskās aktivitātes: pārgājieni, treniņi, orientēšanās, skrējieni, stafetes utt. Informāciju par plānotajiem pasākumiem var atrast mājas lapā www.sportsvisiem.lv vai pašvaldību mājaslapās.

LTSA"Šis pasākums ir lieliska iespēja mudināt visus Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, jo, kā zināms, regulāras fiziskas aktivitātes ir lētākais un efektīvākais veids, kā novērst dažādas saslimšanas un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Veselības nedēļa tiks organizēta lai parādītu, ka ir daudzi vienkārši un visiem pieejami veidi, kā ikdienā nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, kas vērstas uz cilvēka veselības uzlabošanu." Šogad dalībai pasākumā pieteicās 300 organizācijas (vairāk nekā 45 000 dalībnieku) no visas Latvijas (tostarp skolas, pirmsskolas izglītības iestādes, pašvaldības u. c.).

Latvijas Veselības sporta nedēļas ietvaros 18. oktobrī Rīgā un 23. oktobrī Maltā norisināsies "Mamanet" atklātie treniņi, bet 29. oktobrī visi interesenti aicināti piedalīties Latvijas Čempionāta nūjošanā un iešanas sacensībās dabas parkā “Ogres Zilie kalni”. Vairāk informācijas un pieteikuma forma pieejami www.sportsvisiem.lv.

Latvijas Veselības sporta nedēļu organizē Latvijas Tautas sporta asociācija, atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Sporta Federāciju padome. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)