Banner 980x90

Projekta "Bērni pielaiko karjeru" ceļojošā izstāde būs skatāma arī Gaismas pilī

Foto: Ieva Lūka/ LETA
Foto: Ieva Lūka/ LETA
Projekta "Bērni pielaiko karjeru" ceļojošā izstāde, visticamāk, būs skatāma arī Nacionālajā bibliotēkā - Gaismas pilī, "Rietumu radio" informēja projekta vadītāja Tatjana Jaremčuka.

Tādu piedāvājumu Jaremčuka telefoniski saņēmusi vakar.

3.septembrī koncertzālē "Lielais dzintars" atklāja ceļojošo izstādi "Bērni pielaiko karjeru". Atklāšanā piedalījās projektā iesaistītie dalībnieki un ikviens varēja ar viņiem tikties.

Jaremčuka pastāstīja, ka projektā "Bērni pielaiko karjeru" piedalījās astoņas Latvijā zināmas personības - basketbolists Kristaps Porziņģis, māksliniece Elita Patmalniece, pavārs un pasaules garšu pētnieks Mārtiņš Sirmais, aktrise Agnese Jēkabsone, raidījumu vadītāja Eva Ikstena, uzņēmējs Artis Daugins, dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" vadītāja Nora Brūdere, dziedātāja Agnese Rakovska.

Projekta laikā bērni un jaunieši tikās ar iesaistītajām personībām, kopā iepazina katra profesijas noslēpumus un šīs tikšanās vainagojās ar video stāstiem un fotosesiju. Rezultāts atspoguļots vizuāli pārsteidzošā ekspozīcijā "Bērni pielaiko karjeru", ko pirmoreiz varēja iepazīt pasākuma "Liepājas Modes svētki" laikā augusta sākumā.

Ceļojošās izstādes mērķis ir motivēt bērnus un jauniešus pilnveidot savus talantus un spējas. Likt aizdomāties ikvienai ģimenei, kā viņi var palīdzēt savām atvasēm jau no mazotnes daudzpusīgi attīstīties un izkopt talantus, darot to, kas vislabāk izdodas un patīk.

Projektu organizēja estētikas izglītības studija bērniem un jauniešiem - "Liepājas modes un mākslas studija". Tajā iesaistījās daudzas radošas un profesionālas personības un kompānijas.

"Liepājas modes un mākslas studijā" izglītojas bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 18 gadiem, apgūstot plašu un daudzveidīgu nodarbību klāstu.

Projekts "Bērni pielaiko karjeru" tiek rīkots ar Liepājas pašvaldības, Liepājas Kultūras pārvaldes, Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)