Banner 980x90

Svarīga ir katra detaļa

Mēs visi zinām, ka kāzas tiek dēvētas par skaistāko dienu mūsu mūžā. Bet, lai šī diena patiesi būtu neaizmirstama, ir jāveic lieli sagatavošanās darbi un jāpārdomā katra sīkākā detaļa. Parasti kāzu plānošana sākas ar viesu saraksta izveidošanu, svinību vietas izvēli un ielūgumu izsūtīšanu. Tie, kuri ir piedalījušies kāzu organizēšanas procesā, zina, ka tieši pārdomātas detaļas un sīkumi liks jaunajam pārim un kāzu viesiem vēl ilgi atcerēties šo skaisto dienu. Būtiska kāzu plānošanas daļa ir drukāto materiālu izveidošana un pasūtīšana, tādēļ ir vēlams atrast uzticamu drukas uzņēmumu, kas spēs realizēt visas, pat trakākās, idejas jums vēlamajos termiņos un kvalitātē. 

Drukas pakalpojumu piedāvātās iespējas

Mūsu pakalpojumu klāsts sniedz kāzu organizētājiem plašas iespējas – kāzu ielūgumi, sēdvietu plāns, galda kartītes un pasākuma programma būs neatņemams palīgs organizatoriskajos darbos. Lai pārsteigtu jauno pāri, noteikti nevajag aizmirst par jautrām kāzu avīzēm, plakātiem, uzlīmēm, viesu grāmatu, apdrukātiem T-krekliem jaunajam pārim un zvērestiem. Kā ķirsītis uz kūciņas būs personalizētas etiķetes dzērienu pudelēm. Protams, visu dzēriena pudeļu etiķešu noplēšana un jaunu etiķešu pārlīmēšana prasīs laiku un pacietību, bet varam jums garantēt, ka viesi novērtēs tādus dzērienus kā “Jaunlaulāto saldais” un “Kāzu burbuļūdens”. Kā arī tiem, kuri nevēlas, lai otrās puses ģimene pa kluso skaitītu kāzu galda izmaksas, šis ir labs veids, kā paturēt neziņā kāzu viesus, jo neviens nezinās, vai zem uzraksta “Kāzu burbuļūdens” slēpjas dzirkstošais vīns pa 5, 10 vai 20 EUR. 

 


Lai vēl ilgi pēc kāzām jaunais pāris varētu atcerēties savu īpašo dienu, labākais veids, kā apkopot un saglabāt visus skaistos mirkļus, būs kāzu fotogrāmatas izveide. Atšķirībā no albuma bildes nevarēs izņemt un pazaudēt vai sajaukt to secību, tādēļ fotogrāmatu droši varēs dot skatīties arī mazajām rociņām, kas dažkārt mēdz izņemt un pazaudēt bildes no fotoalbumiem. 

Nekvalitatīvi drukas pakalpojumi var radīt nepatīkamus mirkļus 

Kāzu materiālu sagatavošana prasa rūpīgu darbu un lielu laika ieguldījumu, lai viss būtu ideāli un tieši tā, kā tu vēlies. Ja dienu pirms pasākuma tu saņem nekvalitatīvi izpildītu darbu – krāsas nav tik košas kā vajag, attēli ir graudaini vai izdrukas ir nepareizajos izmēros –, tas var radīt ne tikai nevajadzīgu stresu, bet arī izbojāt pasākumu, jo pēdējā brīdī nebūs iespējams atrast jaunu apdrukas uzņēmumu un izdrukāt visus materiālus vēlreiz. 

Kāzas ir pārāk svarīgs pasākums, lai riskētu ar savu ieguldīto darbu un enerģiju, tādēļ aicinām izvēlēties Copy Pro drukas pakalpojumus! Ja iesūtītie faili atbildīs sagatavošanas prasībām, garantējam, ka izdrukātie materiāli atbildīs kvalitātes prasībām. Bet, ja tev ir idejas un tu nezini, kā tās realizēt – arī tā nav problēma! Mūsu grafiskie dizaineri ar prieku palīdzēs realizēt tavas idejas! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)