Banner 980x90

Viens filtrs visām dzīves situācijām?

Mums visiem ļoti patīk universāli risinājumi, jo tas ievērojami atvieglo mūsu dzīvi. Tomēr nereti rodas jautājums – vai tiešām viens un tas pats produkts der pilnīgi visiem? Ja runājam par ūdens filtriem, tad mēs tomēr vēlamies jūs mudināt vispirms pārbaudīt savas mājsaimniecības ūdens kvalitāti un izvēlēties ūdens filtru, kas atbildīs tieši jūsu ūdens prasībām, jo katrā reģionā un pilsētā ūdens kvalitāte var būtiski atšķirties pēc tā sastāva un piemaisījumiem. Piemēram, dažos reģionos ūdenī var būt augsts dzelzs vai kalcija saturs, bet citos reģionos var būt pat herbicīdu un ķīmisko vielu piemaisījumi.

Tādēļ, pirms iegādājaties ūdens filtru, ir svarīgi veikt ūdens analīzes, lai noteiktu, kādi tieši piemaisījumi ir ūdenī, un izvēlētos piemērotāko filtru. JUNKORS FILTRU lielākā priekšrocība ir to divkāršā attīrīšanas funkcija – mūsu filtri, atšķirībā no ierastajiem ūdens filtriem, veic gan mehānisko, gan ķīmisko ūdens attīrīšanu, kas ievērojami atvieglos jums ūdens filtru izvēli. 

 

Rūsains ūdens ar nogulsnēm

Rūsa un nogulsnes veidojas, kad dzelzs vai citi metāli oksidējas un reaģē ar skābekli, veidojot metāla oksīdus. Šie oksīdi ne tikai maina ūdens krāsu un garšu, bet arī var radīt vairākas sadzīviskas problēmas. Bieži vien rūsains ūdens ir daudzdzīvokļu mājās, un tā rašanās cēlonis ir novecojusī ūdensvadu sistēma un sarūsējušās caurules, pa kurām ūdens nokļūst dzīvokļos. Dzelzs oksīdi ūdenim piešķir nepatīkamu garšu un smaržu, padarot to nevēlamu dzeršanai un ēdiena gatavošanai. Turklāt rūsas daļiņas var radīt nogulsnes, kas bojā sadzīves tehniku, piemēram, veļas mašīnas, ūdens sildītājus un trauku mazgājamās mašīnas. Tas var izraisīt to ātrāku nolietošanos un radīt papildu izmaksas par tehnikas remontu. Lai gan nelielas dzelzs daļiņas pašas par sevi nav toksiskas, tās var veicināt baktēriju vairošanos, kas gan var izraisīt dažādas veselības problēmas. 

Labā ziņa – pilnīgi visi JUNKORS FILTRI piedāvā efektīvu ūdens attīrīšanu no rūsas, nogulsnēm vai citiem mehāniskiem piemaisījumiem, tomēr mēs iesakām izvēlēties EXTRA sērijas filtru "BALTS", kas nodrošinās vislabāko mehāniskās attīrīšanas efektivitāti un padarīs ūdeni dzidru, kā arī novērsīs ūdens duļķainību, ko rada mehāniskie piemaisījumi.

 

Cieta ūdens attīrīšana 

Ciets ūdens ir plaši izplatīta problēma daudzās Latvijas mājsaimniecībās. Tas rodas, kad ūdens satur augstu minerālvielu, galvenokārt kalcija un magnija, koncentrāciju. Lai gan ciets ūdens pats par sevi nav kaitīgs veselībai, tas var radīt dažādas neērtības, piemēram, ciets ūdens var sausināt ādu un radīt tai kairinājumu, ko īpaši izjutīs cilvēki ar jutīgu ādu vai ādas slimībām. Ciets ūdens samazina šampūna putošanos, kā rezultātā mati netiks pietiekami labi attīrīti un izskatīsies nespodri. Arī sadzīves tehnikai nepatīk ciets ūdens – minerālvielas nogulsnējas uz iekārtu iekšējām virsmām, izraisot ūdens sildītāju, veļas mašīnu un trauku mazgājamo mašīnu darbības traucējumus, un veicina to ātrāku nolietošanos, kā arī šādas nogulsnes palielina iekārtu enerģijas patēriņu, tādēļ ūdens attīrīšana ne tikai uzlabos ūdens kvalitāti, bet arī ieekonomēs jūsu finanses. Lai attīrītu cietu ūdeni, mēs iesakām izvēlēties kombinēto ūdens filtru "DZELTENS", kas reaģēs uz ūdenī esošo kalciju un mīkstinās ūdeni, pasargājot sadzīves tehniku no kaļķakmens veidošanās. Varam droši apgalvot, ka šis būs labākais filtrs jūsu sadzīves tehnikai. Draudzīgs atgādinājums – šis ūdens filtrs nav piemērots dzeramā ūdens attīrīšanai, tādēļ, ja ir nepieciešama arī dzeramā ūdens attīrīšana, aiz šī filtrējošā elementa uzstādiet filtru, kura sastāvā ir aktīvā ogle. 

Ja jūs neesat pārliecināti, kāds būs piemērotākais ūdens filtrs tieši jūsu mājsaimniecībai, sazinieties ar JUNKORS FILTRI speciālistiem, un mēs jums palīdzēsim izdarīt pareizo izvēli! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)