Vīķe-Freiberga: Klintone būs situāciju izprotoša prezidente, Tramps tikai izliekas par tautas aizstāvi

Vaira Vīķe-Freiberga/ Foto: Zane Bitere/ LETA
Vaira Vīķe-Freiberga/ Foto: Zane Bitere/ LETA

ASV prezidenta amata kandidātei Hilarijai Klintonei nav nekādu ilūziju un viņa būs reālistiska un situāciju izprotoša prezidente, ja tiks ievēlēta, savukārt viņas konkurents Donalds Tramps, izmantojot visus līdzekļus, liekulīgi centies uzrunāt to sabiedrības daļu, kas līdz šim jutusies nesadzirdēta, un sevi stāda priekšā kā milzīgu tautas aizstāvi, šādu vērtējumu par ASV prezidenta amata kandidātiem LNT sniedza bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Vīķe-Freiberga atzīmēja, ka Klintone bija gubernatora sieva divus termiņus, viņa bija prezidenta kundze divus termiņus, viņa ir bijusi Ņujorkas senatore, viņa jau iepriekš bijusi prezidenta kandidāte un ir strādājusi kā ārlietu ministre.

"Es esmu pārliecināta, ka Hilarijai nav nekādu ilūziju un viņa būs reālistiska un situāciju izprotoša prezidente," vērtēja eksprezidente.

Tikmēr Tramps, viņasprāt, "nāk kā puķīte no pļavas, tikko svaigi noplūkta, un izliekas". "Viņš, kurš vienmēr ir tikai domājis par savu popularitāti, nu sevi stāda priekšā kā milzīgu tautas aizstāvi, multimiljonārs būdams, atkārtots miljonārs, miljonu mantotājs būdams," izteicās bijusī politiķe.

"Tagad tautas priekšā kā dienvidu štatu baptistu sprediķotājs tikai brēc un bļauj, un saka - jums ir darīts pāri, jums ir darīts pāri un es to visu tagad sakārtošu," izteicās Vīķe-Freiberga.

Viss par: Latvijas ziņas