Banner 980x90

Galerija "Mākslas noliktava" jeb "Art Stock"

Galerija "Mākslas noliktava" jeb "Art Stock" savā kolekcijā piedāvā dažādus modernās un klasiskās mākslas virzienus. Galerijas speciālisti palīdz arī veidot mākslas darbu kolekcijas. 

Galerija "Mākslas noliktava" iekārtojusies Rīgas centra ēkā, divos stāvos – puspagrabā var aplūkot galerijas pastāvīgo ekspozīciju, tur notiek arī gleznu ierāmēšana. Savukārt pirmā stāva zāle paredzēta pastāvīgajiem klientiem, tur aplūkojama ekskluzīvu mākslas priekšmetu kolekcija. Galerijā "Mākslas noliktava" jeb "Art Stock" tiek pārstāvēti gan vecmeistaru, gan jauno mākslinieku darbi. Galerijā tiek izstādītas gleznas un antīkie priekšmeti, kurus iespējams arī iegādāties. 

Adrese: Baznīcas iela 35, Centra rajons, Rīga, LV-1010
Tālrunis: +371 67291505
E-pasts: info@dommcom.com
GPS koordinātes: 56.9585658, 24.1201504

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)