"Circle K Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 9,7%

Rīga, 31.jūl., LETA. Degvielas mazumtirgotāja "Circle K Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.maija līdz šā gada 30.aprīlim, bija 425,01 miljons eiro.

Rīga, 31.jūl., LETA. Degvielas mazumtirgotāja "Circle K Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.maija līdz šā gada 30.aprīlim, bija 425,01 miljons eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 9,9% un bija 19,225 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas apgrozījumā lielāko īpatsvaru veidoja naftas produktu, gāzes un preču mazumtirdzniecība - 316,178 miljonus eiro, kas ir par 5,7% vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, seko naftas produktu vairumtirdzniecība - 106,425 miljoni eiro, kas ir pieaugums par 23,6%, un pārējie ieņēmumi, kas bija 2,407 miljonu eiro apmērā, uzrādot pieaugumu par 0,9%. Latvijā "Circle K Latvia" ieņēmumi pagājušajā finanšu gadā veidoja 424,699 miljonus eiro, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš. Finanšu pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka "Circle K Latvia" peļņas samazinājums galvenokārt skaidrojams ar arvien sīvāku konkurenci tirgū, savukārt apgrozījuma pieaugums pamatā saistīts ar degvielas cenu kāpumu, tostarp akcīzes nodokļa palielinājuma dēļ, kā arī ar veikalu veiksmīgu attīstību. Turpmāk uzņēmums plāno attīstīt pozīcijas Latvijas tirgū, piebilsts vadības ziņojumā. 2019./2020.pārskata gadā "Circle K Latvia" vadība lielu vērību pievērsīs augstas degvielas un pārējo preču un pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanai, efektīvai mazumtirdzniecības tīkla attīstīšanai, "Circle K" zīmola nepārtrauktai attīstībai Latvijas tirgū, kā arī turpmākai uzņēmuma darbības attīstīšanai un efektivitātes uzlabošanai. Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.maija līdz 2018.gada 30.aprīlim, "Circle K Latvia" strādāja ar 387,473 miljonu eiro apgrozījumu un guva 21,349 miljonu eiro peļņu. Uzņēmums "Circle K Latvia" reģistrēts 1993.gadā, un tā pamatdarbības veids ir degvielas un preču mazumtirdzniecība degvielas uzpildes stacijās, degvielas uzpildes staciju projektēšana, celtniecība un ekspluatācija, kā arī naftas produktu vairumtirdzniecība. "Circle K Latvia" pieder Norvēģijā reģistrētam uzņēmumam "Circle K", kas savukārt pieder Kanādas uzņēmumam "Alimentation Couche-Tard Inc.".

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)