Banner 980x90

Dažādi svari no mikrograma līdz 60 tonnām

svari1
svari1

Ja atceramies bērnības ainu par ziliem pārtikas svariem un atsvariņiem veikalā, līdz ar ietinamā papīra neatkārtojamo smaržu, ir neiedomājami, ka svari šodien var būt tik daudz un dažādi. SIA “Svaru remonts” piedāvājumā ir precīzijas svari sākot no mikrograma līdz auto svariem vairākiem desmitiem tonnu smagu kravu svēršanai. Ja ielūkojamies uzņēmuma mājas lapā, jāatzīst, ka katrā mājsaimniecībā noderētu vismaz divi no tiem, nerunājot nemaz par uzņēmējdarbību, kas saistīta ar dažādu vielu un daudzumu svēršanu, tirdzniecību un ražošanu.

Ja atceramies bērnības ainu par ziliem pārtikas svariem un atsvariņiem veikalā, līdz ar ietinamā papīra neatkārtojamo smaržu, ir neiedomājami, ka svari šodien var būt tik daudz un dažādi. SIA “Svaru remonts” piedāvājumā ir precīzijas svari sākot no mikrograma līdz auto svariem vairākiem desmitiem tonnu smagu kravu svēršanai. Ja ielūkojamies uzņēmuma mājas lapā, jāatzīst, ka katrā mājsaimniecībā noderētu vismaz divi no tiem, nerunājot nemaz par uzņēmējdarbību, kas saistīta ar dažādu vielu un daudzumu svēršanu, tirdzniecību un ražošanu.

 Eksperti svaru un svēršanas jomā

Līdz ar tehnoloģiju straujo attīstību arī svari iegūst arvien vairāk funkciju un neiedomājami plašu pielietojumu. Uzņēmumā strādā izcili sava aroda meistari, kas pratīs piedāvāt risinājumu jebkurai vajadzībai: Analītiskie svari, elektroniskie laboratorijas svari, augstas precizitātes elektroniskie svari, elektroniskie tirdzniecības svari, fasēšanas svari, platformas svari, grīdas svari, galda svari, auto uzbraucamie svari, riteņu un asu auto svari, stieņu un U veida svari, svari dzīvnieku svēršanai, krānu svari un celtņa svari, iekaramie svari, mobilie palešu svari, medicīniskie svari, sadzīves svari, skaitāmie svari, sliežu svari, svari auto iekrāvējiem un frontāliem iekrāvējiem, dzelzceļa svari, svaru komponentes, konveijeru svari, kā arī svaru datorprogrammas, svaru īre un daudzi citi ar svēršanu saistīti aksesuāri un pakalpojumi ir SIA “Svaru remonts” piedāvājumā.

Ideāli virtuves svari katrai saimniecei

 


Uzņēmuma piedāvājumā ir sadzīves svari, tostarp virtuves svari KS 2012, kuriem svēršanas diapazons ir no 1 g līdz 5 kg. Nerūsējošā tērauda platformas izmēri 190x190 mm, svari ir higiēniskI un viegli tīrāmI. Ierīcei ir zems platformas augstums drošai uzstādīšanai, kompakti izmēri, kā arī droša un neslīdoša uzstādīšana pateicoties gumijotām kājām. Svarus ir ļoti viegli lietot, jo tiem ir ļoti ātra svara vērtības stabilizācija 0,5 s, tādēļ tie ideāli piemēroti virtuvei, vēstulēm un pakām, it īpaši vietās,  kur ir ierobežota telpa. Svariem ir arī integrēta AUTO-OFF funkcija, lai taupītu baterijas, Tare funkcija un LCD displejs ar apgaismojumu. Barošana no 2 gab. AAA baterijām.

Elektroniskie svari visām vajadzībām


Īpašu uzmanību pelna elektroniskie galda svari, kuri plaši tiek pielietoti pārtikas industrijā, tirdzniecībā, preču fasēšanā un noliktavās. Šajā kategorijā ir svari, kas darbojas no tīkla, gan arī no tīkla un akumulātora.


Vienkāršākie svari BPS 6kg/1g Colibri ir viegli lietojami, uzticami darbībā un ideāli piemēroti izmantošanai mājas apstākļos vai rūpniecībā. Svari ir nelieli – tikai nedaudz lielāki par virtuves svariem, to plastikāta platformas izmēri 190X250 mm, minimālais svars 1 g un maksimālais svars ir 6kg un ļoti ātra svara vērtības stabilizācija (0,5 s).  akumulatora līmeņa indikators. Svaru darba temperatūra ir no -10 C līdz +40 C, pieejama Tare funkcija, Zero funkcija, summēšanas funkcija, ir liels un labi uztverams LED displejs ar ciparu augstumu 20 mm. Svari darbojas ar strāvu un akumulātoru. Adapteris 220V un akumulātors iekļauts komplektācijā. Plastikāta pārklājs pasargā svaru korpusu no netīrumiem un ūdens šlakatām.

 


CAS SW-1W digitālie svari ir putekļu un ūdensdroši. Svariem ir ar akumulatoru darbināms un kompakts dizains ērtai pārnēsāšanai, tie ir lieliski piemērots lietošanai mitrā vidē, mazumtirdzniecībā vai vienkāršās ikdienas darbībās. Svariem ir nulles un taras režīms, aizturēšanas un automātiskās izslēgšanās funkcija, ka arī akumulatora līmeņa indikators.

 


Īpašu ievērību pelna liela izmēra galda svari ar augstu izšķirtspēju FKB 36K0.1 - precīzijas svari, kuru maksimālais svēršanas diapazons ir 36 kg un iedaļas vērtība [d] 0.1 g. Pateicoties augstajai izšķirtspējai līdz 360000 punktiem, svari ir ideāli piemēroti augstas precizitātes svēršanai rūpniecības jomā. Izturīgais un stabils lieta alumīnija korpuss, aizsargā svēršanas tehnoloģijas elementus un ir pietiekami izturīgs, lai labi izturētu  ikdienas lietošanu.

 


Svari ir īpaši praktiski: pateicoties lielajam svēršanas diapazonam un kompaktajiem izmēriem, jūs varat precīzi svērt smagas kravas visierobežotākajās vietās. Svari ir noderīgi  ļoti mazu svara atšķirību noteikšanai, piemēram, gāzes balonu uzpildei, mehānisko detaļu nodiluma noteikšanai, iežu, minerālu, sudraba un citu paraugu svēršanai.

Svariem ir PRE-TARE funkcija zināma konteinera svara manuālai atņemšanai, noderīga uzpildes līmeņa noteikšanai. Iespējams arī brīvi programmēt svēršanas vienības, piemēram, tādu īpašu mērvienību indikācija kā stieples garuma masa g/m, blīvums g/m2 (papīrs, dažādi materiāli, metāls). Piegādes komplektā ietilpst plastikāta aizsargplēve.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)