IKO bitumena šindeļi jumtam – labākā izvēle jūsu mājai

Jumts ir viena no svarīgākajām mājas daļām, jo tieši tas pasargā visu, kas atrodas zem tā. Jumta kvalitāte ietekmē ēkas iemītnieku komfortu un to, cik ilgs būs būves mūžs. Tāpēc ir būtiski netaupīt uz jumta materiāliem un izvēlēties tiešām izturīgu un ilgmūžīgu risinājumu, kas piemērots mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Un viens no tādiem jumta segumiem, kas pieprasīts visā pasaulē, ir bitumena šindeļi.

Kanādas ražotāja IKO bitumena šindeļi jumtam ir viens no zināmākajiem produktiem tirgū, kas pelnīti ieņem līdera godu un ir kā zelta standarts, pēc kura vadās visa nozare. IKO bitumena šindeļi pieejami arī Latvijā un iekarojuši mūsu klientu uzticību ne tikai ar savu augsto kvalitāti, bet arī estētisko izskatu un daudzajiem produktu veidiem.

Kāpēc tieši bitumena šindeļi?
Bitumena šindeļi ir jaunās paaudzes mīkstais jumta segums, kas atbilst visiem mūsdienu vides, laika apstākļu un arhitektoniskajiem izaicinājumiem, kurus vien varam iedomāties. Šis segums ir piemērots jebkuram jumtam un jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem. Kā arī tā uzlikšana ir vienkārša un ātra. Šis bitumena jumta segums tiek izgatavots no pamatmateriāla, kas piesūcināts ar bitumu, kam pievienoti polimēra savienojumi, un pārklāts ar krāsainām keramikas granulām, padarot šindeli elastīgu un vizuāli pievilcīgu. Visbiežāk kvalitatīvu bitumena šindeļu pamatā ir stikla šķiedra, kas garantē augstu izturību pret liekšanu. Bitumena šindeļi var kalpot līdz pat 30 gadiem, ja izvēlēts īpašumam un apstākļiem piemērotākais risinājums. Šo jumta segumu iespējams izgatavot dažādās formās un krāsās, sniedzot pircējiem plašas izvēles iespējas.

Kāpēc tieši IKO bitumena šindeļi?
Kanādā bāzētais uzņēmums IKO jumta segumu nozarē darbojas jau vairāk nekā pusgadsimtu. Un šajā laikā spējis attīstīt un pilnveidot gan materiālus, gan ražošanas tehnoloģijas, lai spētu saviem klientiem visā pasaulē piedāvāt nevainojamas kvalitātes un dizaina bitumena šindeļus.

 • Kalpo līdz pat 30 gadiem
  Bitumena šindeļi ir jumta segums, kas var kalpot no 15 līdz pat 30 gadiem atkarībā no izvēlētā šindeļu veida. Šajā laikā nebūs jāsatraucas par jumta seguma izskatu, izturību un kvalitāti. Tas ir ilgmūžīgs risinājums un izdevīgs ieguldījums ēkas apdarē.
 • Iztur pat nelabvēlīgākos apstākļus
  Savu popularitāti tirgū IKO jumta segumi iekarojuši tieši ar to, ka ir ideāli piemēroti pat skarbākajiem laika apstākļiem. Vējš, lietus, sniegs un citi izaicinoši apstākļi bitumena šindeļiem nav drauds, tāpēc īpaši iecienīti piekrastēs, Skandināvijā un skarbākos reģionos.
 • Dažādi dizaini un toņi
  Jumta segumam jābūt ne tikai izturīgam un ilgmūžīgam, bet arī gaumīgam. IKO sortimentā esošie bitumena šindeļi pieejami plašā dabisku toņu izvēlē un formās (rombveida, šūnu un klasiskie), tāpēc tie būs gaumīgs un pievilcīgs akcents ikvienam īpašumam.
 • Piemēroti jebkuras sarežģītības jumtam
  Bitumena šindeļi savas elastības un daudzveidīgo formu dēļ ir jumta segums, kas piemērots jebkuras sarežģītības jumtam. Ar šindeļiem iespējams noklāt pat īpaši slīpus vai lēzenus jumtus, tornīšus, mansardus un vertikālas fasādes, ja tas nepieciešams.
 • Viegla uzklāšanas tehnika
  IKO bitumena šindeļi ir viegli uzklājami, pateicoties to īpaši izstrādātajai formai un dubultajai naglošanas joslai. Tāpat ražotājs piedāvā visus vajadzīgos papildmateriālus jumta pareizai, ātrai un ērtai uzklāšanai.

Populārākie IKO šindeļu modeļi
Laminētie divslāņu IKO šindeļi šobrīd ir vieni no pieprasītākajiem. Tie spēj veidot vizuāli dinamisku efektu un izcelt jumta aprises, tāpēc lieliski izskatās uz jebkura jumta, it īpaši neparastas arhitektūras objektiem. Tiem ir izturīga 5 joslu līmes sistēma ātrai un precīzai šindeļu uzklāšanai. Populārākie modeļi: IKO Cambridge Xpress un Cambridge Xtreme.

Rombveida IKO šindeļi atšķiras ar unikālu šūnas izskatu. Tā ne tikai piešķir jumtam dinamisku formu, bet arī piesaista skatienu, tāpēc šis šindeļu veids būs īstā izvēle, ja vēlas savam īpašumam gaumīgu un apkārtējiem pamanāmu akcentu. Segums ir īpaši izturīgs un elastīgs zemās temperatūrās, kā arī savas formas dēļ piemērots mazām virsmām un zema slīpuma jumtiem. Rombveida šindeļu modeļi: Armourshield un Diamant PLUS.

Tradicionālie IKO šindeļi lieliski absorbē skaņu un saules ietekmē nezaudē savu skaisto krāsu, tāpēc pat pēc daudziem gadiem izskatīsies tikpat labi kā pirmajā dienā. Tie piemēroti jebkura veida fasādēm. Piedāvājumā plašs dizainu un krāsu klāsts. Pie tradicionālajiem modeļiem pieskaitāmi tādi IKO bitumena šindeļi kā Superglass, Superglass Biber un Superglass Hex.

Kur iegādāties IKO bitumena šindeļus?
Vietējais ražošanas uzņēmums “RIPO International” jau vairāk nekā 20 gadus saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes preces mājas un teritorijas labiekārtošanai, kā arī būvniecībai. Uzņēmums iekļāvis savā sortimentā arī IKO jumta segumus, paplašinot savu klientu iespējas izvēlēties mājoklim tikai augstākās kvalitātes materiālus. Preču sortimentā atradīsiet arī visu vajadzīgo IKO jumta segumu ieklāšanai un pabeigšanai. Pieejami dažāda veida apakšklāji, kas aizsargā jumtu no mitruma, naglas, apstrādes līdzekļi, dzegas un vēja profilmalas un jumta ventilācijas aprīkojums, kas pagarina jumta kalpošanas laiku, atdzesējot to no pārkaršanas.

Vairāk par IKO bitumena šindeļiem, to tehnisko specifikāciju un cenām uzzināsiet šeit.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu