Banner 980x90

Kā nosvinēt kāzu gadadienu?

Kāzu gadadiena ir īpaša un emocionāla diena, lai atzīmētu vienu no skaistākajiem notikumiem ikviena laulātā pāra dzīvē – kāzas. Tradīcija atzīmēt šo dienu ir populāra visa pasaulē. Kā svinēt šo emocionāli nozīmīgo dienu atšķiras atkarībā no kultūrvides un personiskiem priekšstatiem par notikuma nozīmīgumu, taču svarīgākais ir tas, ka šīs dienas atzīmēšana atgādina par doto laulības solījumu un palīdz stiprināt laulības saites. 

Tradīcija ir dzīva, ja tajā ieliekam jēgpilnu saturu ar kopīgiem svinību rituāliem, tādējādi svinot savu attiecību noturību pretēji dažādiem pārbaudījumiem un dzīves likstām, kas ir klātesoši tāpat kā prieks, laime un mīlestība. Kāzu gadadienas simboli ir gādība par savu tuvāko, uzmanība un mīlestība. Šī tradīcija var būt ļoti personiska un nozīmīga katram pārim, un tajā var būt klātesoši vairāki šīm svinībām raksturīgas iezīmes.

Ģimene un draugi

Daži pāri svin kāzu gadadienu, organizējot svinības pagalmā ar ģimeni un draugiem. Šādas svinības var būt lielisks veids, kā dalīties ar mīļajiem un tuvākajiem cilvēkiem šajā īpašajā dienā. Kāzu gadadienas svinības ir parasti mazākas un intīmākas nekā pašas kāzas, taču būtiski tajā ietvert šim notikumam raksturīgos elementus, kas padara šo dienu par īpašu un nozīmīgu.

Romantiska atmosfēra

Kāzu gadadienas svinībās liela nozīme tiek piešķirta romantiskai atmosfērai. Šīs sajūtas notikumam piešķir ziedi, sveces, īpašs galda klājums, nelielas personiskas dāvanas svinību viesiem, ar tām parādot, cik nozīmīgi viņi ir pāra dzīvē. 

Dažādi saldumi un ziedi ļoti veiksmīgi papildina viens otru un piestāv romantikai. Izmeklētas konfektes, izkārtotas saldos konfekšu pušķos, ir ne tikai iecienīts gardums, bet arī laulības dzīves romantisko aspektu simbols. Saldie vīni un šampanietis, pasniegti pirms vai svinību laikā, ir neatņemama svētku atmosfēras sastāvdaļa. Iegādājaties īpašas vīna vai šampanieša glāzes, kas piestāv izmeklētajam galda klājumam – glāzes arī pēc svētkiem atgādinās par notikumu un piedzīvotām emocijām.

Laulības solījums

Pāri, kas jau ilgāku laiku ir laulībā, nereti savā kāzu gadadienā nolemj vēlreiz apliecināt savu mīlestību bērnu, tuvinieku un draugu priekšā. Ja nolemjat šādu ceremoniju noturēt nevis baznīcā, bet kādā stilizētā ceremonijas vietā, tad jāpadomā par mūziku, noformējumu un cilvēku, kas ceremoniju vadīs. Jauni gredzeni, kas atzīmē šī notikuma simbolisko nozīmi, ir būtisks ceremonijas elements.

Svinības divatā 

Šajā dienā priekšplānā ir pāra attiecības un mīlestības svinēšana, kam ne vienmēr ir vajadzīgi liecinieki. Ja ir sajūta, ka divvientulība ir tas, kurā rast emocionālu veldzējumu, tad izmantojiet šo īpašo dienu, lai pabūtu kopā ar savu partneri.

Izmantojiet nedēļas nogali vai paņemiet divas brīvdienas, lai dotos kāzu gadadienas ceļojumā uz kādu līdz šim neapmeklētu romantisku galamērķi – vēsturisku muižu vai spa viesnīcu. Sarīkojiet savam partnerim pārsteigumu – rezervējot savu viesošanos, piesakiet, ka būsiet kāzu gadadienas brīvdienās. Ļoti iespējams, ka naktsmītnes saimnieki parūpēsies par īpašu vakariņu ēdienkarti un neaizmirstamu svētku noskaņu. Varbūt pasūtiet apkalpošanu numurā un ļaujieties nesteidzīgai atpūtai, kura būs patīkama pārmaiņa pēc ikdienas steigas un rūpēm.

Fotosesija divatā kāzu gadadienā var kļūt par tradīciju, kuru vērts atkārtot, ja ne katru gadu, tad ik pēc pieciem gadiem noteikti. Iemūžiniet šos īpašos mirkļus kopā, ļaujieties fantāzijai, mirkļa impulsam un esiet atklāti savās vēlmēs. Fotoobjektīvs prasmīga fotogrāfa rokās spēj notvert smalkās enerģijas, kas strāvo starp diviem tuviem cilvēkiem. Vēlaties jautrību – piemeklējiet aksesuārus, grimu un tērpus!

Sviniet savas attiecības ar uzmanību un mīlestību!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)