Banner 980x90

Kaleja Silks – no studentes idejas līdz greznā zīda izstrādājumu paradīzei

Zīda izstrādājumi mūsdienās vairs nav neaizsniedzams luksuss, bet gan kas tāds, bez kā nav iedomājama lielas daļas sieviešu ikdiena. Zīds ir pavēris pavisam jaunu skaistumkopšanas pasauli, nodrošinot ne tikai īstu greznību un komfortu, bet arī veicinot dāmu skaistāko rotu – matu un ādas – veselību.

Zīda matu rullis – ideja par matu lokām bez karstuma kaitīgās ietekmes

Ideja par, tobrīd vēl pasaulē plaši nepazīto, zīda matu rulli Kaleja Silks īpašniecei Sabīnei Kalējai-Šmulānei radās 2021. gada pirmajā pusē, kur kārei pret skaistām lokām, kas neradītu nekādus matu bojājumus, tika rasts risinājums, turklāt tāds, kas ir arī ērts lietošanā un saprotams pat iesācējam.

Todien tapa pirmais Kaleja Silks zīda matu rullis, kas, pateicoties tā unikālajam dizainam, ir izcīnījis savu vietu jau tūkstošiem sieviešu skaistumkopšanas rutīnā, dāvājot tām salona kvalitātes lokas, neizmantojot karstos rīkus un saudzējot lietotājas matus.

 

“Nav labākas reklāmas, kā īstu klientu pieredzes,” saka uzņēmuma īpašniece Sabīne Kalēja-Šmulāne, pašai esot aktīvai uzņēmuma “sejai” un Kaleja Silks zīda matu ruļļa, kā pati smej, lielākajai fanei un īstai loku mīlētājai. “Sākums vienmēr ir grūtākais, bet, tiklīdz sasniedzām pirmos klientus, kas uzticējās un izmēģināja Kaleja Silks zīda matu rulli, viss izdevās pats no sevis. Klienti bija sajūsmā! Saņēmām neskaitāmas lieliskas atsauksmes, un dāmas mūsu zīda matu rulli nemitīgi ieteica viena otrai. Tas arī bija mūsu sākums, tikai un vienīgi pateicoties klientu lieliskajai pieredzei,” saka Sabīne.

Tā no viena zīda matu ruļļa zīmols Kaleja Silks ir izaudzis līdz gandrīz 50 produktu plašam klāstam, radītam no greznākā zīda un satīna. Iecienītie zīda matu ruļļi, šobrīd īpaši populārās zīda spilvendrānas matu un ādas veselībai miegā, praktiskās zīda matu gumijas, zīda matu dvielīši, cepurītes, aksesuāri un vēl daudz kā cita, ko pašmāju zīmols Kaleja Silks saviem klientiem piedāvā iegādāties internetveikalā.

 

Līdzās vienmēr populārajiem zīda matu ruļļiem lielu atzinību ir izpelnījušās arī Kaleja Silks dabīgā zīda spilvendrānas, kas ievērojamas ar labo ietekmi pret cilvēka matiem un ādu, ļaujot ne tikai baudīt fizisku komfortu un baudījumu, kas nav atrodams pat greznākajās viesnīcās, bet arī rūpes par matu veselību miega laikā, novēršot matu sašķeltos galus, matu lūšanu un burzīšanos, saveltus un nespodrus matus. Starp citu, zīds ir lielisks arī cilvēka ādai, anti-alerģisks un anti-bakteriāls, tas var novērst ādas nepilnības un pat pumpas, kā arī palēlina ādas novecošanās pazīmju veidošanos.

 

Vēl katrai sievietei noteikti ir vērts padomāt par zīda matu gumijām savā ikdienā, tas ir ieguldījums, kura atmaksāšanos var redzēt ik dienu. “Manos matos vēl pirms trīs gadiem bija acīm redzams robs un pavisam reti, nelīdzeni matu gali – sievietes noteikti var saprast, par ko es runāju. Tie bija matu gumiju nolūzuši un izplēsti matu kušķi no matu nēsāšanas astē,” skaidro Kaleja Silks īpašniece, “tā šodien vairs nav problēma, ar ko saskaros. Patiesībā es neatceros NEVIENU matu, ko zīda matu gumija man būtu atņēmusi.”

Un, laužot stereotipus, noteikti ir vērts pieminēt arī to, ka Kaleja Silks zīda matu gumijas no matiem neizslīd un notur pat pašus biezākos matus – tieši tāpēc tās pieejamas dažādās izmēru un krāsu variācijās, lai katra sieviete atrastu sev piemērotāko.

“Zīds ir patiesi maģisks materiāls,” saka Sabīne, kura, kopš savā ikdienā ir ieviesusi zīda aksesuārus, redz pārmaiņas pati un var ieteikt pārbaudītas vērtības saviem klientiem, kā arī parādīt reālus pārmaiņu piemērus, vairojot klientu uzticību un mīlestību pret Kaleja Silks zīmolu, kas atrodams www.kalejastore.com.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (2)
Anonīms [Anonīms] Trešdiena, 01. novembrī, 2023, 00:23

Lielākā daļa preču iegādātas Aļikā un šampūnam no Selfnamed 3x lielāks uzcenojums, baigais bziness:)

Anonīms [Anonīms] Otrdiena, 31. oktobrī, 2023, 01:13

Lielākā daļa preču iegādātas Aļikā un šampūnam no Selfnamed 3x lielāks uzcenojums, baigais bziness:)