Kvalitatīvi paceļamie vārti garāžai

Paceļamie vārti ir viens no labākajiem risinājumiem garāžas aprīkošanai, jo tie apvieno visas vajadzīgās ērtības un augstu drošību. Šāda tipa vārti ir izturīgi, kompakti, viegli vadāmi un arī izskatās teicami. Kvalitatīvi aizslēgšanas un vadības mehānismi ļauj panākt, ka vārtus var atvērt tikai piederošas personas. Paceļamie vārti aprīkoti ar siltumizolāciju, kas palīdz garāžā saglabāt komfortablu temperatūru. Tas ir labi gan automašīnai, gan citām lietām, kas tiek uzglabātas garāžā.

“RIPO International” ir viens no vadošajiem vārtu ražotājiem, kurš piedāvā moderni aprīkotus, estētiskus un drošus paceļamos vārtus garāžām. Pasūtot šos vārtus, saņemsiet arī garantijas servisu, iespēju izvēlēties paneļu toni un pielāgot vārtu automātiku savām vajadzībām un vēlmēm. 

Kāpēc garāžai izvēlēties paceļamos vārtus
Viena no galvenajām paceļamo vārtu priekšrocībām ir maksimāla vietas izmantošana gan garāžas iekšpusē, gan ārpusē, jo vārti ceļas vertikāli un atvērtā veidā atrodas paralēli garāžas griestiem. Tiem nav vajadzīga vēršanās zona, tāpēc droši var pilnvērtīgi izmantot visu pieejamo teritoriju, iekārtojot to pēc savas patikas. Īpaši būtiski tas ir pagalmos ar ierobežotu platību, kur veramo vārtu ierīkošana būtu nepraktiska. 

Mūsdienīgi paneļu tipa paceļamie vārti garāžai ir pievilcīgi un pielāgojami īpašuma arhitektūrai gan krāsas, gan apdares ziņā. Katrs saimnieks var izvēlēties sev tīkamāko risinājumu. Vēl būtiski, ka šo vārtu lietošana ir tiešām ērta un vienkārša, it īpaši, ja vārti aprīkoti ar automātiku. Vārti darbojas klusi un uzticami kalpo daudzus gadus. Vārtu automātika mūsdienās vairs nav ekstra, bet gan ērtība, kas ietaupa laiku un atvieglo ikdienu, jo nav jāizkāpj no auto vai jādomā, kā ar aizņemtām rokām manuāli atvērt vārtus.

Gatavi standarta komplekti un vārti pēc pasūtījuma
“RIPO International” piedāvā dažāda veida paceļamos vārtus – gan ekonomiskākus un vienkāršākus, gan īpaši izturīgus un augstām drošības un estētikas prasībām atbilstošus. 

  • Standarta izmēros izgatavoti paceļamo vārtu komplekti – uzstādīšanu klients var veikt arī pats, sekojot detalizētai instrukcijai.
  • Paceļamie vārti pēc pasūtījuma – atbilstoši klienta garāžas parametriem, izvēlētajam paneļu veidam, krāsai un automātikas risinājumiem. Atkarībā no izvēlētā varianta, uzstādīšanu var veikt patstāvīgi vai pieaicināt sertificētu meistaru.

Pirms paceļamo vārtu iegādes jāveic mērījumi
Lai varētu pasūtīt pareiza izmēra vārtus, ir svarīgi precīzi izmērīt garāžas vārtu aili. 

  • Vārtu ailes platums augšpusē un apakšā. Ja izmēri atšķiras, jāpiefiksē platākais.
  • Vārtu ailes augstums abās pusēs. Ja ir atšķirība, tad ir svarīgs mazākais izmērs.
  • Vieta virs garāžas ailes  – no ailes malas līdz pašiem griestiem vai šķērslim.
  • Sānu malas – no vārtu ailes līdz telpas stūriem. Te svarīgi, lai katrā pusē ir vismaz 9-10 cm, lai droši un kvalitatīvi varētu uzstādīt paceļamos vārtus. 

Ja nav pārliecības, ka mērījumus izdosies veikt pareizi, labāk ir uzticēties profesionāļiem. Ražotājs pats var veikt mērījumus, lai nebūtu nekādu kļūdu. Ja vēlaties, pēc tam profesionāli darbinieki arī veiks vārtu uzstādīšanu. Tā būs maksimāla garantija, ka garāžas vārti ir droši un stāvēs savā vietā ilgus gadus.

“Ripo International” – vārtu ražotājs ar starptautisku pieredzi
Vietējais ražošanas uzņēmums “RIPO International” ar dažādu vārtu izgatavošanu nodarbojas jau 30 gadus, kuru laikā iegūta pamatīga pieredze, atrasti labākie izejmateriālu piegādātāji un apgūts plašs uzticamo klientu loks, kas novērtē produkcijas augsto kvalitāti un pievilcīgās cenas. Klientu loks aptver ne tikai Latviju, bet arī Baltiju un tālākas valstis. Ražotāja mērķis ir piedāvāt ilgmūžīgus, uzticamus un skaistus vārtus, kas apmierinās visas klienta vēlmes un nemanāmi klausīs katrai īpašnieka komandai.

Vairāk par “RIPO International” paceļamajiem vārtiem, to cenām, pasūtīšanu uzzināsiet šeit.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu