Banner 980x90

Līdzšinējais "Deloitte" partneris Roberts Stuģis kļūst par "Callidus Capital" partneri

Līdzšinējais "Deloitte" partneris Roberts Stuģis kļuvis par "Callidus Capital" partneri, aģentūru LETA informēja "Callidus Capital" pārstāvji. 

Rīga, 21.okt., LETA. Līdzšinējais "Deloitte" partneris Roberts Stuģis kļuvis par "Callidus Capital" partneri, aģentūru LETA informēja "Callidus Capital" pārstāvji. "Callidus Capital" zināmākie projekti ir konsultāciju atbalsts un kapitāla piesaiste degvielas uzpildes staciju uzņēmuma "Kool" un jauna veida pensiju pārvaldītāja "Indexo" izveidošanā. "Callidus Capital" partneris un dibinātājs Valdis Siksnis atzina, ka pēc kapitāla piesaistes un konsultāciju atbalsta "Indexo" un "Kool", kompānija patlaban raugās uz jauniem biznesa projektiem, tāpēc augstu tiek vērtēta Stuģa pievienošanās "Callidus Capital" komandai. Laikā no 2011.gada Stuģis bijis "Deloitte" Centrāleiropas revīzijas un konsultāciju partneris un viens no "Deloitte" Baltijas reģiona vadītājiem. Pirms tam Stuģis bija "Parex bankas" valdes loceklis un finanšu vadītājs, bet profesionālās gaitas sāka "Arthur Andersen" Rīgas un Londonas birojos. Stuģis izglītību ir ieguvis Rīgas Ekonomikas augstskolā. "Callidus Capital" ir neatkarīgs korporatīvo finanšu un investīciju uzņēmums, kas kopš 2013.gada ir piedalījies vairāku uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas darījumu, īstenojis kapitāla un finansējuma piesaistes projektus kopsummā vairāk nekā 300 miljonu eiro apmērā un līdzdarbojies vairāku jaunu uzņēmumu izveidē. "Firmas.lv" informācija liecina, ka pašlaik "Callidus Capital" pilnībā pieder Valda Sikšņa uzņēmumam SIA "VSCAP". Kompānijas pamatkapitāls ir 20 00 eiro. 2018.gadu "Callidus Capital" noslēdza ar 450 591 eiro apgrozījumu un 116 540 eiro peļņu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)